Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ilyenkor melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor melyik lehetőség játszik? Nem akar vagy nem mer azaz nem tud kilépni? 22n

Figyelt kérdés

A srác, akinek nagyon tetszem és a szavaiból, viselkedéséből úgy tűnik, hogy érzelmeket is táplál irántam, hezitál. Kapcsolata van. Nem túl jól működik. Igazából én ráhagyom ezt, lesz, ami lesz, de annyit azért jó lenne tudni, hogy ilyenkor mi is a felállás?


Mert ha nem jó, miért nem szakít? Ha meg nem olyan rossz, miért kacsingat félre? Ha nem akar semmit, miért viselkedik úgy, ahogy?


Így tudnám pontosan megfogalmazni, amit tapasztalok: Látom, hogy valami köti hozzá, gyerekszerelem amúgy, amibe kapaszkodik, de azt is, hogy menne is, menekülne ebből, hozzám, mert tudja, velem jobb lenne, mert...


Engem ez nagyon feszélyez, meg zavar. Nem voltam soha ilyen helyzetbe...


Van erre logikus magyarázat?


2015. szept. 5. 12:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ahol mi élünk, nem túl hétköznapi ez a hozzáállás. Ilyet foglalt pasitól nem igazán tapasztaltam. Kisvárosban élünk, ahol mindenki mindenkit ismer, legalábbis látásró biztis, így az ilyesmi elég kockázatos...Meg akinek komoly kapcsolata van, nem viselkedik így... Ő a kivételek egyike...
2015. szept. 5. 12:54
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Nekem senki ne mondja, hogy nehéz csajozni. Csak el kell sütni, hogy rossz a házasságom, csak a gyerek miatt vagyunk még együtt, és már dőlnek is a nők.
2015. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a lehetőség játszik,hogy az illető a farkával gondolkodik,és kapóra jön neki egy jó szerető,akihez bármikor mehet,mikor kedve tartja.Mellette meg ott a biztos.Nincs itt baj.
2015. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!