Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még? 13/L (Pasim 14)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? 13/L (Pasim 14)

Figyelt kérdés

Sokan azt gondolják most közületek hogy ilyen fiatalon még nem lehetek szerelmes blabla... De kérlek olvassatok ezt el és ha tudtok segitsetek;

A pasimmal 5 hónapja vagyunk együtt nekem ő az első nagy szerelmem (előtte nem jártam senkivel az első csokom is tőle kaptam) eddig mindig aranyos kedves őszinte és törődö volt velem szemben...de valami megváltozott... Érzem h szeret De mintha sokszor hazudna miért nem jön h talizzunk 2kis település van köztünk bicoval simán attekerunk egymáshoz)

Én már mondtam neki ha nem szeret vessünk véget ennek de azt mondja szeret... Bár nem tudom vajon igaz e? Ha tudtok tanácsot adni nagyon örülnék :)

Ui; bocs a helyesírási hibákért :)


2015. szept. 15. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Korai.. Nem pasi hanem fiú.. Egyébként ha azt mondja hogy szeret akkor valoszinuleg biztosan szeret.. Nem gondolom hogy arra kellenel neki
2015. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ők
2015. szept. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!