Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak kétszer volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kétszer volt összesen fellángolásom az életben?

Figyelt kérdés
És a fellángolások későn jönnek és pár hónapig tart.Fellángolás alatt a gyors szívverésre,pirulásra",folyton rá gondolást értem.Már 16 vagyok és utoljára 7.-ben volt ez.Ha szembejön egy fiú,nem gondolok róla semmit.Miért van ez?Már az összes velem egykorú unokatesómnak már volt barátja/barátnője és többször volt fellángolásuk!(sokkal többször!)

2015. szept. 16. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert biztos nem találtad meg az áriádat vagy szimplán nem akarsz semmit a fiúktól vagy várod azt a fiút akinél először megtörtént
2015. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem. :/
2015. szept. 16. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem találtad meg aki tetszik vagy van jobb dolgod is vagy az elsőre vársz nekem sem volt még nem ezeknek között can az oka de azt azért nem írom mert a fogalmazásodból következtetve megkaphatnál bárkit
2015. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Az utolsó mondat volt a legjobb!xD Én megkapni bárkit? :D
2015. szept. 16. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen vagy legalább is sok mindenkit
2015. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dehogyis!Ez már túlzás,de köszi! :) Kedves vagy!
2015. szept. 16. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig csak átgondoltam a kérdést és komolyan gondoltam
2015. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg hogyha nem lenél keresett akkor töbször lenne



Keresett=odamész valakihez h jársz velem és mondja igen

2015. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ne értsd félre h ki akakarok kezdeni veled mert én igazából nem akarok semmit a lányoktól/nőktől ki hogy veszi
2015. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszi!
2015. szept. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!