Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 evess fiu vagyok, van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 evess fiu vagyok, van egy 17 eves baratnom, sokszor ugyan azt csinaljuk, kene valami uj program, csak nem tudunk mit kitalalni. Segitenetek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha élvezitek az eddigieket akkor felesleges ujat :)
2015. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mar neha unalmas :/
2015. szept. 16. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:

És mi honnan tudjuk, hogy nektek mi lenne az új? :)

Írd már le, hogy miket szoktatok csinálni.

2015. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a fontos, hogy együtt lehettek:)
2015. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lolozzatok.
2015. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
wowozzatok XD
2015. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bubu743 válasza:

Szerintem menjetek el kirándulni,vagy barlangot nézni én is voltam a családommal..Mondjuk a szemlőhegyi-barlang az szép és még a légutat is tisztítja.

Margitszigeti séta is jó főleg este amikor a gyönyörű zenélő szökőkút is van.Mozi is jó lehet.De a kirándulással nem lehet mellé lőni ,egy jókis séta szupi

2018. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!