Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem próbálkozik senki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem próbálkozik senki, aki igazán kellene nekem? Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Elég sok mindenkit ismerek,sokak szerint szép vagyok (nem nagyképűségből) és szerintem jól is öltözködök. Közvetlen vagyok(bár lehet nem elég mosolygós) mégsem próbálkozik nálam senki. Pontosabban olyan nem aki nekem is kellene. De azt sem mondanám,hogy nagyok az elvárásaim mert akik írogatnak általában elég érdekes alakok:D Tudom hogy akik lenézik a fiatalokat most le fognak hurrogni de lehet a facebook miatt is. Egy darab képem van csak fent,nem szoktam fotózni magamat így lehet ez rosszabb képet alkot rólam néhány felszínesebb személynél. De ez csak felvetés lehet rosszul látom:D

2015. szept. 17. 17:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy 15/L. :D
2015. szept. 17. 17:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Lány/15? 15 évesen nem fogsz olyat találni hogy mind2-töknek egyszerre jöttök be úgyis valaki be teper a másik iránt és ez által fogod te őt vagy ő téged megszeretni...

De mondjuk ha írnál tulajdonságot akkor könnyebb lenne mi az a nem sok elvárás stb..

2015. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát az alap,hogy öltözködjön jól az illető valamiért majdnem ez számít a legjobban belső tulajdonságok mellett. Pár évvel azért legyen idősebb(de persze az se baj ha 16). És nyilván legyen helyes. De ez még mindig nem annyira fontos mint a stílusérzék:"D

És mielőtt mindenki leírna egy felszínes libának ezek azok a szempontok amik alapján eldöntöm szívesen ismerkedek-e vagy nem. De ha úgy érzem hogy a srác meg tud nevettetni,mindig mosolygok mellette,megértő és hasonlít rám nyert ügye van(de az öltözködés továbbra is számít). Ezek nagy elvárások lennének?:D Szóljatok ha igen:"D

2015. szept. 17. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy öltözködés? Elegáns legyen állandóan vagy minden ruhadarabja legyen 20Ft felett vagy mindig hozzád öltözzön? Manapság nem mindenki teheti ezt meg. Jegyezd meg, hogy a férfiak többsége szeret szabadon mozogni, amibe nem egészen fér bele, hogy állandóan zakókat viseljen főleg ha a hőmérséklet 18 fok felett van. Alatta én is szívesen öltözködök elegánsabban, de 30 fokba ha nem valami eseményre megyek inkább választom a kényelmes rövid Nike nadrágom.
2015. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia:) Küldesz képet privátban?
2015. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy mi történik, amikor te próbálkozol azoknál, akik neked kellenének.
2015. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hat ha ennyire fontos az oltozkodes akkor mutasd meg facebookon hogy te is tudsz! azok a fiuk akik nagyon figyelnek erre altalaban postolgatnak kepeket, es a barinoik meg meg 10szer annyit.


lehet tenyleg felszines viselkedes, de 15evesen sztem leszarhatod.

2015. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam próbálkozni meghagyom másnak:"D

Egyébként nem fogom arra pazarolni az időmet,hogy fotózgatom magamat és minden héten új profilképet állítok be. De hát az tuti,hogy így sokkal nehezebb ismerkedni elismerem:"D

2015. szept. 19. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!