Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biztos a fiúk tehetnek arról,...

Biztos a fiúk tehetnek arról, hogy nem kapnak esélyt sem a lányoktól, nem lehet, hogy ez az egész csak az állati ösztönökről, párválasztás evolúciójáról szól és valójában senki sem hibás, csak is a gének?

Figyelt kérdés
Például a lányok nem tudnak vonzóni egy alacsony fiúhoz, de épp úgy taszítja őket a ronda arcszerkezet is, ellenben, ha egy fiú magas, máris nedvesednek ráa lányok, a nagy izomtömeg meg biztonsgáot ad nekik. Az extra vékony fiúk sem kellenek a lányoknak. Szóval lényegében csak a magasságról, tömegről és ritka helyes pofikáról szól az egész párkeresés. A lányokat nem érdekli, hogy egy fiú kedves, megértő, vicces, ha olyan taszító, hogy mondjuk nem éri el az áhított magasság és tömegbeli követelményeket vagy az arca taszító nagyon.
2014. ápr. 8. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem feltétlen. A magabiztosság és kisugárzás elnyomhat testi dolgokat.
2014. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Látom téged is sokan kikosaraztak már:) Nem kell minden csajról ilyen véleménnyel lenni! Nem szeretem én se az alacsony pasikat, nagyon sokáig ezen az elven is voltam,h alacsony pasik soha, de egyszer olyannal randiztam, akinek a magassága megegyezett az enyémmel, de a belső tulajdonságai és a jóképűsége mellett ez nem is érdekelt!
2014. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Úgyis csak egy olyan forever alone vagy akin nem lehet segíteni, de azért tisztázzunk pár dolgot.

Amit írsz, hogy csak ezek számítanak az nem igaz.

Valószínűleg nem vagy sem kedves, sem megértő, sem vicces, de ronda legalább igen.

Mindenki csak olyannal kezd akihez testileg is vonzódik, senkitől nem várhatod el, hogy olyannal álljon le aki nem is tetszik neki. Te is csak neked tetsző nőkkel próbálkozol.


Akik ilyen kérdéseket írnak nem "kedves, megértő, vicces" hanem frusztrált, kisebbségi komplexusa van, zavaros elképzeléseik a nőkről - de mivel még lány barátai sincsenek, csak a saját egybites agyával találgat milyenek a nők. Elárulom nem olyanok, mint hiszed. Ezen kívül görcsös vagy, az írásodból látszik, hogy semmire sem tartod a nőket, a férfiaknál egyszerűbbnek gondolod őket, csak szexuális tárgyként tekintesz rájuk.

Ha ne agy isten összejönnél egy lánnyal (ami persze nem fog megtörténni) fogalmad sem lenne róla mi kell neki, mitől lesz boldog.


Na ezek utána szerintem is csoda, hogy nincs barátnőd és kifogásokat keresel csak.


Hány éves vagy és milyen magas?



25\L

2014. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

"Elárulom nem olyanok, mint hiszed."


Akkor milyenek, komolyan kérdezem, mert itt a Gyakori-n annyiszor elhangzik a nem értesz!fogalmatok sincs a nőkről, hogy az ember hajlamossá válik úgy tekinteni rájuk, mintha valami természetfeletti csodalények lennének!

2014. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

" hajlamossá válik úgy tekinteni rájuk, mintha valami természetfeletti csodalények lennének!"


OMG erre nem tudok mit mondani, ennyi aggyal hiába is magyaráznék bármit is. Egyedül fogsz maradni, rajtad még a csoda sem segítene.

2014. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Jól látod kérdező. Az alacsony ilyen 170cm és alatta levő "férfiakat" alapból kikosarazzák, mert nuku magassarkú és vedelem, ami alap elvárás manapság még a 155cm-eseknél is. Az arcszerkezet másodlagos, ha magas vagy, akkor nem számít.
2014. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Na figyelj csak ide 43 %! emberi hangon írtam és azért, hogy valami értelmeset fűzzél hozzá, de te csak mocskolódni tudsz! Képes vagy valami használhatót is írni vagy megmaradsz ezen a szinten?
2014. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Mit kezdjek azzal akinek ilyen elképzelései vannak a másik nemről? Hány éves vagy?

Mi is emberek vagyunk és elárulom a nagy titkot: normálisan kell hozzánk közeledni. Mint egy másik érző, gondolkodó emberhez. Aki ezt a nagy elvárást nem tudja teljesíteni és "mesebeli lényeknek" tartja a nőket, az menjen vissza wow-ozni.

2014. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Normálisan? Vettem észre, mennyire értékelitek azt! Teljesen mindegy, hány éves vagyok és sosem játszottam az említett számítógépes játékkal.
2014. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Eléggé frusztráltnak tűnsz.
2014. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!