Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aki szerelmes az mit érez ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerelmes az mit érez ha a szerelmére gondol?

Figyelt kérdés
Lehet olyan hogy valaki szerelmes de tagadja magában? Vagy hogy valaki nem akar. De mégis az?
2015. szept. 17. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm se valja be még saját magának se hogy szerelmes, én pl.: abba a fiuba voltam szerelmes kit utáltam.
2015. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha vki szerelmes akkor azt beszélgetés közben is érzi?
2015. szept. 17. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszakom amikor még nem tudatosult bennem, hogy tetszik valaki... de amíg beleszerettem, az egy folyamat volt, szóval nem mondom, hogy már az elején is konkrétan szerelmes voltam, de nagyon erősen vonzódtam hozzá. Aztán miután rájöttem, igen, beszélgetés közben is éreztem, sőőt...
2015. szept. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!