Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a a srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a a srác aki tetszik legjobb barátnőmbe szerelmes?

Figyelt kérdés
A bnőm nem akarom h megtudja h nekem tetszik...de nagyon rossz végignéznem ahogy "hancúroznak"nah ezt nem úgy értem:D mert tavaly suli vége felé velem csinálta ugyanezt és úgy érzem mintha kihasználta volna anaiságomat. ne értsétek félre nem jártunk meg semmi csak olyan boldog voltam mikor ott volt mellettem...most meg "lecserélt" A LEGJOBB BARÁTNŐMRE úgy utálom magam hogy nem léptem akkor mikor volt rá lehetőséem:/ légyszi ne durván fogalmazzatok már így is szarul vagyok.

2015. szept. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nézd meg a marichuyt
2015. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen beszéld meg ezt a barátnőddel, mert első és legfontosabb az őszinteség kettőtök között. Ha a barátnőd tudja, hogy a fiú érdekel, akkor szerintem nem fair dolog, amit a barátnőd csinál. Ez lenne a véleményem.
2015. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a barátnődnek. És hagyjátok a srácot mindketten. Ha a barátnőd továbbra sem hárítja a srác közeledését akkor nem igazi barátnő!! Viszont ha úgy van inkább viseldd el. Lehet, hogy nekik összejön és jól ellesznek. És te is találsz majd valakit. Bár a szituációból és az írásmódból itélve nem lehettek túl idősek. Velem és a barátnőmmel is történt már ilyen, hogy egy srác egyik évben a barátőmet kajtatta rá következő évben meg engem. Hát..végül nem lett belőle semmi, első a barátnő főleg, ha nem is annyira bejövős a srác.
2015. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!