Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek előfordult már? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már? Mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba, egy buli során. Elhívtam randizni, holnap megyünk, de már nem érzek iránta szerelmet. Lehet, hogy újra belehabarodok majd a randi után?

2015. szept. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha meg nem akkor meg mi van? nem lesz semmi és megy tovább a világ
2015. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erre egyszerű a magyarázat: egyáltalán nem szerettél bele, max csak megtetszett.
2015. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy buli során beleszeretni??? Te jó ég, fogalmad sincs róla, mi a szerelem................:D
2015. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam meg az van,hogy buliban felszedek 1 csajt,aztán keresem,randizzunk,de soha nem jön össze. Aztán megint összefutunk vhol véletlenül,és csak egymásra találunk.

Hát ez van.


Bajod nem lehet.

2015. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hű, ismerős :D találkoztam a csávóval, de igazából csak azért mert illuminált állapotban voltam bizonyos mennyiségű alkohol miatt. másnap elhívott randira, józanon. igent mondtam, de rossz szájízzel mentem el, nem értettem az összefüggéseket, nem akartam semmit.


azóta egy pár vagyunk és odavagyunk egymásért :DDDD

2015. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!