Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek manapság ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság ciki szerelmes levelet írni egy lánynak?

Figyelt kérdés
Most nem facebook-ra gondolok meg internetre gondolok hanem a hagyományos módszerre. Meg a lánnyal most barátok vagyunk és ezzel most nem tenném tönkre a barátságunkat?
2015. szept. 18. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dehogy. és ne facen írd hanem papíro azt jobban szeretik
2015. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy papíron :-)
2015. szept. 18. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki dolog.Biztos értékelni fogja! :)
2015. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes szerintem jó ölet:) majd írd le mi tőrtént.
2015. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha nekem valaki szerelmes levelet írna tuti a nyákába ugranék!Olyan édeeees hogy ilyen eszedbe jut! Egyáltalán nem ciki!!! Bár ha egy phics@ inkább ne írj neki mert csak kiröhög. Ha nem jössz be a lánynak akkor annyi lesz hogy elkönyvel az egyik cuki rajongójának vagy szánalomból vagy kedvességből fog játni veled. De mindenesetre próbáld meg!
2015. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy szólid nagyon kedves lány. A legkedvesebb akit ismerek <3
2015. szept. 18. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt bírom, hogy itt mindenki mondja, hogy milyen cuki,a valóságban meg ki lenne cikizve ha írna egy bárminemű szép levelet.
2015. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem általánosítanék, kedves előző válaszadó.Válaszomban felvetettem a lehetőséget, miszerint lehet, hogy "kicikizi" a lány. Biztos vannak olyanok akiknek ez kellemetlen lenne és az illető megalázásával kompenzálnák zavarukat, de az itt választ adó lányok mivel azt irták ez "cuki" Nem hiszem hogy lenne jogod ezt megkérdőjelezni.
2015. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az itt választ adók neme látatlanban erősen megkérdőjelezhető.
2015. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon édes lenne! :) vagy már írtál neki? Ha én kapnék egy szerelmeslevelet ott helyben lehidalnék :D az én osztálytársaim azt hiszik harapunk... :D ja és nem tudom mi lesz jövőre... Egyik sem fog keringőzni?

13/L

2015. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!