Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe már egy éve szerelmes vagyok, de soha nem tudok vele kettesben lenni, mert a lánynak van egy legjobb barátnője akivel összevannak nőve. Mindig együtt vannak és betegesen ragaszkodnak egymáshoz.Mintha testvérek lennének. Én is tetszem a lánynak de soha nem akar eljönni velem sehova ha a barátnője nincs vele. Mit tegyek? Hogy válaszam szét őket?

#szerelem #legjobb barátnő #kettesben levés
2015. szept. 18. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Kor?

Ha nem akar nélküle sehova menni, akkor szard le a kis gyerekes hülyét.

2015. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk mindannyian
2015. szept. 18. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg bizonytalan a baratnoje nelkul. Amig nem bizik benned addig felni fog ugymondva.

Kerulj kozel hozzajuk, a masik lanyhoz is muszaj, mert az o velemenye is nagyon fontos a lanynak aki bejon neked ugy nez ki. Szoval nyugi, nem halott ugy, csak nehezebb esett, gatlasos, bizonytalan es nem tud megnyilni. Baratkozz ossze veluk, es utana jon magatol ;)

2015. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem hívd el valahova,mond hogy ez egy randi és ha elhívja a barátnôjét is akkor viselkedj úgy ahogy akkor viselkednél ha a barâtnôje nem lenne ott,és akkor biztos kellemetlen lesz neki és máskor nem hívja
2015. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a barátnőjével van a probléma.Mindig támogat engem és ha ugyadodik a helyzet akkor próbál magunkra hagyni.A legjobb barátja mindig azt tartatja legfontosabbnak ami a lánynak jó.
2015. szept. 18. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Akkor meg konnyebb a szitu, hiszen a baratnoje segithet rajtad eleg sokat :) a lanyon mit vettel eszre? Ha kozeledsz hozza fogadja v elutasitja?

2015. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!