Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy anime...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy anime fiúba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom,őrültségnek hangzik,de beleszerettem egy anime fiúba! Folyton róla álmodok,őt rajzolom minden elérhető papiromra,és róla ábrándozok. Mit tegyek? (Kedves fiúk: Ha hozzáfűzni valótok van,kérlek,nem bunkózásokat kérek,mert egy lány érzései,nagyon törékenyek!!!)

2015. szept. 19. 01:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
XDDDDDDDDDDD
2015. szept. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 8-12 éves kérdező (gáz, ha idősebb vagy), feltételezem akárhány éves vagy, az IQ szinted biztos magasabb, mint az életkorod. Vagyis ez azt jelenti, hogy tudsz gondolkozni, összefüggéseket keresni, és reális következtetéseket levonni.


Él? Nem...van rá bármi lehetőség, hogy legalább egyszer az életben fizikailag vele legyél? Nem..mit tegyél? Na? Segítek akkor: semmit... várj egy pár évet, és majd kinősz belőle. Ha nem, akkor nyugodj meg, én sajnálni foglak, hogy ennyire futja csak az intelligenciád.


Amúgy meg ez is logikus: rajzolj jobbat..

2015. szept. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Csak nem Kiryu Zero-ba a Vampire Knight-ból?


Keress olyan embert, aki szeret cosplay-elni, és jól is áll neki. Esetleg még úgy is viselkedik.

2015. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Uhaa az komoly!

Szerintem keress egy hozzá hasonló Ázsia srácot.

2015. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyugi,el fog múlni :)
2015. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az "értelmes" válaszokat:) Nem amúgy nem Zeróba.:)
2015. szept. 19. 22:51
 7/17 A kérdező kommentje:
amúgy tudom,logikus minden amit leírtál,de ez ellen nem tehetek semmit. Mint mondják a szerelem vak. És néha süket is:)
2015. szept. 19. 22:57
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

#7: de tehetsz ellene...elmész pszichológushoz.


Nem tudom hány éves vagy, de ha már használsz számítógépet, elég idősnek kell lenned ahhoz, hogy fel tudd fogni mi az, ami a tv-ben megy, és mi az, ami a valóság. Ez már beteges, amit csinálsz, és addig nem is fog elmúlni, amíg be nem látod.


Gondolj már bele kicsi lány: tudok kibe vagy 'szerelmes'? Egy olyan semmibe, aminek az érzelmeit, és a kinézetét egy dagadt zsírfejű ázsiai alkotta meg azért, hogy kompenzálja a saját elhanyagoltságát vele.


Te tulajdonképpen ebbe a dagadt zsírfejű ázsiaiba vagy szerelmes, mert Ő alkotta meg azt a szereplőt. Nőj fel, és keress barátokat, de mindenek előtt egy pszichológust.

2015. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én elhiszem neked hogy tetszik az a kitalált karakter, de ki kell hogy ábrándítsalak: ez aligha szerelem.
2015. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szerintem nem kell hozzá pszihllógus. Meg tudom külömböztetni,csak azért kérdeztem,mert már nem először fordult elő. Állapot:)
2015. szept. 20. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!