Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy anime...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy anime fiúba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom,őrültségnek hangzik,de beleszerettem egy anime fiúba! Folyton róla álmodok,őt rajzolom minden elérhető papiromra,és róla ábrándozok. Mit tegyek? (Kedves fiúk: Ha hozzáfűzni valótok van,kérlek,nem bunkózásokat kérek,mert egy lány érzései,nagyon törékenyek!!!)

2015. szept. 19. 01:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd

én is igy vagyok valamilyen szinten Suzuya Juouzo-val, mindenkinek mondom is, de leszarom mit gondolnak rola. De ez nem lehet igazi szerelem, nekem is idovel elhalvanyulnak ezen "erzeseim" nem kell aggodni. Nem hisze h komoly lenne, ha mas nemis, egy ido utan megunod majd. Egyebkent ki az? En rengeteg animefiuba "szerettem" bele; Levi Ackerman, Ugye Suzuya, Oz Bezarius,Kenma, Haiba lev, stb.... ez csak szimpla rajongas, elmulik. Egy embersem tud belesueretni kitalalt lenybe, hidd el nekem

2015. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jahhh, egyebkent nagyon tetszett az elso kommentelo "velos" valasza XD
2015. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hat,voltam Zeroba,Kaneki,Tomoe,Eren,Izumi,Otani. De meg sokat fogok nézni,szoval,csak aggódtam nem vagyok-e dilis:) Megkönnyebultem hogy nem én vagyok az egyedüli:) Koszonom a válaszod •.•
2015. szept. 25. 23:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Schinichi Izumi a parasyte-bol?? Yeahhh, pacsit!
2015. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A francokat vagy beléjük szerelmes :D Maximum kiakadt a fangirl szirénád, de egy nem létező, kitalált karakterbe nem lehetsz szerelmes. A szerelem kémiai folyamatok sora az agyban, magyarul szerelmes csak a saját "fajod" egyik tagjába lehetsz (legyen az az ellentétes nem tagja, vagy akár ugyanazé).


Értem miről beszélsz egyébként, én is sok anime srácért rajongok, de nem vagyok hülye, ez a rajongás mércét tudom, hogy nem lépi át:D Ha akarná se tudná. Szóval nyugi, csak hatalmas fangirl vagy, nem pedig dilis :D

2015. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Ez nem szerelem. Rajongás. Majd kinövöd ne aggódj. A pszichológusos idiótával meg ne foglalkozz. Egyáltalán nem logikus amit leírt. Fiatal lánykorban a logika nem működik, de ő már annyira "felnőtt", hogy elfelejti, hogy ellenkező nemű és lehetséges, hogy nem is kéne válaszolnia, ha nem ért hozzá és halvány lila gőze sincs arról milyen lánynak lenni. Nem is tudom mit képzel magáról. Mégis mekkora "tapasztalata" lehet hogy ilyen "bölcsességeket" ír?

Nem kell mindent elhinni, amit írnak neked. Hogy képes érett férfi létére aki már gondolkodásra alkalmasnak tartja magát leállni és logikus hülyeségekkel traktálni egy kislányt olyan témában amiről gőze sincs. Hiába képzeli magát felnőttnek elég primitív szinten van ilyen téren. Egy értelmes pasi nem válaszol olyan kérdésre, amihez nem ért. Mit tud arról, hogy működik egy kislány?


Mi köze a szereplőnek az őt megalkotóhoz? Miért lenne őbelé szerelmes? Ez butaság. Mi van ha egy shoujoból tetszik neki valaki, azok zömét nők írták. És ha pasi írta, mi van akkor? Nem önmagáról ír, nem a saját személyiségét viszi bele. Hanem alkot újakat... (Arról nem beszélve, hogy egy sémára épülnek majdnem mind) Általában egy mangában van sok szereplő, lányok és fiúk. a karakterek kapnak személyiségjegyeket már az elején, végig ehhez mérten beszélnek és viselkednek, aztán vagy fejlődnek vagy sem. ezek a karakterstílusok hasonlóak a mangákban. én is pl. minden mangában megtalálom azt, akinek a személyisége a legjobban tetszik, mindenhol van egy életvidámabb, hűséges, jószívű srác. olyan szinten nem ért a 2es a témához, hogy.. a lényeg, ha tetszik neked Harry Potter, szerelmes vagy Rowlingba.


szóval a személyiségjegyek tetszenek meg, és így rajong érte. Nekem pl. bejönnek az okos pasik és tetszett nekem L. persze nem vagyok egy rajongó, de azt elismertem, hogy az ideális pasi személyisége ott volt benne.


egy kislánynak olyat mondani, hogy önakaratából nőjön fel butaság. Akármilyen lekezelően ír a 2-es ez elárulja, hogy cseppet sem felnőtt.


A rajongás egy múlandó dolog. Az, hogy nálad a rajongás tárgya egy animefiú és nem filmszereplő egyáltalán nem fura. Nekik is van személyiségük, csak szűklátókörű emberek, mint a 2-es ezt nem bírják felfogni, aki ráadásul férfiből van és nem értem miért gondolja azt, hogy szakértő a gyerekkori csajos rajongás témájában...


Gondolom a személyisége tetszett meg. A férfiideálodhoz közelít bizonyos személyiségjegyei, ezért tetszik. Egyszer majd elmúlik és átmégy a hús-vér pasikra. Ahogy a többi LÁNY hozzászóló írta, ez csak rajongás, egy fangirl vagy. :) Egyszer majd elmúlik.


A 2esnek üzenem, hogy ne próbálja megérteni a kislányokat, ha sosem volt kislány és ne is oktassa ki őket, mert egyszerűen szólva nem ért hozzá. Amúgy nem ez az első ilyen eset és komolyan nem értem a pasikat, hogy minek válaszolnak, ha nincs semmi tapasztalatuk a dologhoz. Egyszerűen nem tudom felfogni. Mit ért a dologhoz? Semmit. Van annyi ilyen kérdés (egyáltalán nem vagy egyedül kérdező, minden animés lány átmegy ilyenen) és néha felbukkannak emberek, akiknek gőzük sincs az egészről (néha egy két fura lány sem ért hozzá, mert azt hiszik az anime egy ciki dolog) és mégis nekiállnak kiosztani a kérdezőt. Milyen alapon?


Kérdező, ne foglalkozz az ilyenekkel. Ajánlom ezt az oldalt, nézz körül a kérdések között, nem vagy egyedül. Bocsi a regényért, csak kikívánkozott.

2015. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszod ^.^ igazán jólesett,hogy ilyen megértő vagy⌒.⌒ Apropo: L tényleg nagyon jó anime szereplő:D Tetszett,kicsit vicces is volt és hogy Kira és L között a barátság és konfliktus is volt egyszerre. HuuuO_O Mégegyszer: Arigatou*^^*
2015. okt. 6. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!