Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3hete megismertem egy fiut,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsanett222222 kérdése:

3hete megismertem egy fiut, es az egyik legjobb baratja vagyok. De sajnos en mar tobbet erzek mint baratsag. Mondjam el neki hogy tobbet erzek? Es ha igen hogy mondjam el? 15/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

-Szia , tudod , kicsitt kezdek többet érezni irántad.

-Tényleg

-igen , te hogy vagy ezzel??

2015. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony érzelmi életről ad tanúbizonyságot az, ha valaki valakinek 3 HÉT ALATT az egyik legjobb barátja lesz......

Mivel ez még barátságnak sem mondható, így mondd meg neki.

2015. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisztofer1231 válasza:

Próbáld a témát átvinni a szerelem felé.

Persze ezt úgy hogy ketten vagytok és pl emmentek sétálni. Szépen lassan elkezded körbeírni amit gondolsz eés hidd el nekem tudni fogja hogy mire gondolsz.

2018. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!