Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most mentem középsuliba. Alig...

Most mentem középsuliba. Alig vártam, mert azt hittem, életem legjobb évei következnek. De sajnos tévedtem, mert most sírom csak igazán vissza az általánost. Mit tegyek? Bőven lent

Figyelt kérdés
Nem a tanulás a baj, az jól ment eddig is, a közösség viszont nagyon rossz. Nem akar velem senki sem beszélni, vissza sem ír senki. Van, hogy piszkálnak, nevetnek rajtam mit tegyek? Nem vagyok bunkó és csúnya sem. Mindenkivel igyekszem kedves lenni de ez nem hozza meg gyümölcsét. Bezzeg van egy gyerek az osztályba aki bunkó az összes csajjal mégis bírják.. Miért? Én hol rontom el? Rémálom lesz nekem az elkövetkező 4 év?

2015. szept. 15. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha mész egyetemre vissza fogod sírni a középsulit.Ha majd elmész dolgozni visszasírod a diákéveidet.
2015. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó volt a 3 évem,legrosszabb osztályba kerültem.

Órán cigizés,kimászás az ablakon óra alatt,stb :D

De utolsó évre azért mindenki normális lett :D

Én pedig reménykedem hogy soha többé nem kell iskolába mennyek,mert unalmas.

Inkább dolgozok :D

2015. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled nagyon az 1.nap én is megijedtem,hogy most már ez lesz négy évig. A végzősök egyből elkezdtek szecskáztatni minket,bár szerencsére megúsztam,hogy bármit is csinálnom kelljen, de a nap végéig halálra izgultam magam és utána sírva mentem haza. Viszont az utána lévő napok már kezdtek jobbak lenni, az egyik lánnyal már jóban is lettem valamennyire és ennek nagyon örülök. Nálunk is az összes lány oda van a bunkó fiúkért és nem értem miért... Idővel biztos jobb lesz neked is, biztos van 1-2 ember akitől legalább a házit megtudod kérdezni. A mi osztályközösségünk sem a legjobb, sok a felszíneskedő majom, meg a beszólogatosak,de hidd el, egyszer mindennek vége lesz. :) 15/L
2015. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne sulit váltani, ha nem sikerül összehaverkodnod senkivel kb decemberig.
2015. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Teljesen át érzem,velem ez általánosban volt 4.osztálytól - 8-ik folyton piszkáltak,mert mondhatni duci voltam.

Nyáron sikerült is sokat leadnom, és amikor újra találkoztam az általános osztály társaimmal csak dicsérnek meg minden,de már nem érdekeltek.

Most kezdtem a középsulit, az oszti társaim rendesek és az igazgató és a többi tanár is jó fej.

De, sajnos jó barátommég nincs, de remélem lesz majd. :)


Igaz vannak bunko tanárok.

És még rosszab diákok, akik ugyan ugy piszkálnak azért mert 70 kilo vagyok, mivel eddig voltam 90 kg.

Mindig mondták hogy ne vegyem őket figyelembe, "mondani könnyű de, megtenni már nem!"

De most a középsuli kezdetéig már kezdtem ugy érezni hogy tényleg nem érdemes figyelembe venni őket,és már nem is annyira figyelek rájuk.


Azért piszkálnak mert unatkoznak,mert nincs más elfoglaltságuk, mert még annyi eszük sincs mint egy tyúknak.

Légy erős és mutasd meg nekik hogy te náluk sokkal okosabb vagy, hogy nem figyelsz rájuk!

Előbb-utóbb megunják hogy piszkáljanak, ha nem veszed őket figyelembe.

Lesznek majd barátaid akik le sz*rják azt a sok bunkot.

Ne törödj azzal a sok marhával, te ennél sokkal normálisabb vagy! :)

Addig is remélem lesznek boldog napjaid, és továbbra se add fel,légy erős! ;) :)

16/L

És bocsi a hosszú szövegért.

2015. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rimánkodom, hogy igazatok legyen. Elfelejtettem leírni, hogy sulin kívül több barátom van. Pesten, nagymaroson, stb. Ez baj?
2015. szept. 15. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj ha van kedved beszélgetni :) 14/l
2015. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem pont fordítva van. Gimibe járok, a suli nagyon nehéz, nem vagyok rossz tanuló de alig bírom. Az osztályomat viszont nagyon szeretem, annyira kevesen vagyunk, hogy mindenki bír mindenkit.
2015. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!