Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom kicsit felkelteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kicsit felkelteni egy lány érdeklődését, ha közömbösnek tűnik irántam?

Figyelt kérdés
Facebookos beszélgetésről van szó, eddig egyszer beszéltünk, és akkor nem azt vettem észre, hogy annyira örülne, hogy beszélgetést kezdeményeztem. (Noha megpróbáltam kedves, humoros lenne, nem is nyomultam.) Szívesebben elhívnám valahova, mert ott tudna a legjobban megismerni, de elég furcsán venné ki magát szerintem.

2015. szept. 20. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
"Szia. Van 10 másodperced hogy visszaírj...de tudod ebből már letelt 8 és mivel még mindig olvasod mostmár mind a 10 másodperced letelt és így tartozol nekem egy találkával...benne vagy? :) " ...öhm ez nem jó? :D
2015. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Találó, az biztos! :)
2015. szept. 20. 14:45
 3/3 anonim válasza:
Az elsőnek örülnék,ez aranyos. :D:)
2015. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!