Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől vesztik el a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vesztik el a nők az érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor előfordult már velem, hogy leszólítottam egy lányt, pozitívan reagált, együtt is töltöttünk egy pár órát, jól éreztük magunkat, számot cseréltünk és akkor csak úgy eltűnik, nem válaszol stb. Vagy mondjuk facebook-on beszélek vele, de teljesen érdektelenné válik és nem érdekli újabb találka. Közben nem derül ki rólam semmi sem, vagy nem változik meg a viselkedésem, tehát látszólag teljesen indokolatlanul vesztik el az érdeklődésüket. De mivel ez egy jelenség, biztos van valami a háttérben. Vagy egyszerűen ez csak az a nők többségénél meglévő dolog, hogy össze-vissza csapong a figyelmük, érdeklődésük, és ha mondjuk élőben nem futunk össze újra, akkor el is felejtik, hogy érdekeltem őket?

#nők #ismerkedés #lány #érdeklődés #indokolatlan #elveszti az érdeklődését
2015. szept. 2. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talált mást és hanyagol téged.
2015. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
En akkor es attol,ha a pasi erzi h van eselye megsem lep.
2015. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2-es! Ezt úgy érted, hogy nem lép még azon az első találkán (mondjuk csók)?
2015. szept. 2. 19:41
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Én az ilyen nőket hagyom is a pics**ába, utálom mikor egy nő várja el azt h én órákon át szórakoztassam, ő meg semmit, ő csak vár és vár.

Ha egyoldalú a beszélgetés és csak egyik fél érdeklődő akkor hagyom a fenébe a csajt.

2015. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Többféle ember van, én sajnos nagyon gátlásos vagyok, igy ha nem nyomol egyértelmüen a fiú hagyom, és nem irok rá. Tehát én azt szeretem, ha megkérdezi, hogy találkozhatunk-e máskor is és mikor érek rá, erre tudok mit mondani, ha tetszik a fiu akkor találok időpontot hogy ráérjek, ha nem annyira tetszik akkor abbamarad. De a fiúk beszélgetnek, jófejek, de nem mindig kérdezik meg a lényeget.
2015. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mennyire egyértelmű, hogy nem csak barátkozni akarsz? Talán nekik van más kiszemeltjük, és nem akarnak téged ámítani, egyszerűen csak feltűnik, hogy te többet látsz a közvetlenségükbe, ami nem kölcsönös.
2015. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Olyan esetekre gondolok, ahol egyértelmű, hogy mit akarok, sőt, ők is adnak néha jeleket. Meg néha maga a leszólítás is feltételezi ezt a szándékomat, mert például vadidegen srácokhoz sem megyek oda barátkozás céljából, hogy meghívjam őket egy italra.
2015. szept. 2. 20:04
 8/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: igen, ugy ertettem h ott van a nagy pillanat a csokra (vagy tobbre) de elbenazza es inkabb felelembol kikeruli a helyzetet, mondvan magaban h majd legkozelebb.


Az ilyesmit utalom mert ez azt jelenti h a ferfi gyava (kiveve akkor ha a lany nem ad egyertelmu jelet, az mas, az ertheto)

2015. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, leginkább attól, ha a másikról valami olyan derült ki, ami számomra kizáró ok.

A leggyakrabban két ilyen problémával találkoztam. Sok pasi egyszerűen buta. Ez nem derül ki akkor, amikor randira hív, de néhány óra beszélgetés után már egyértelmű. Innentől pedig már nem érdekel. Persze ő általában nem veszi észre a dolgot, és nehéz is ezt kezelni. Nem mondhatod valakinek azt, hogy "nem érdekelsz, mert buta vagy".

A másik gyakori probléma, amikor az illető negatív és/vagy rosszindulatú. Leggyakrabban a kettő együtt jár. Ez megint egy olyan dolog, amit nehéz a másik felé kommunikálni. Hiszen nyilván tagadni fogja.


Esetedben egyébként ez utóbbi lehet, hogy közrejátszik, eléggé rosszmájú feltételezés ugyanis, hogy a nők memóriája olyan, mint az aranyhalé.

2015. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, egyik sem áll fenn nálam és nem mondtam, hogy olyan a memóriájuk. Azt írtam, hogy a nők többségének csapongó a figyelme és nem engem felejtenek el, hanem azt, hogy volt egy pillanatnyi érdeklődésük irántam. De talán nem is az, hogy elfelejtik, hanem nem tulajdonítanak neki jelentőséget, mert már máshoz van kedvük.
2015. szept. 2. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!