Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar megcsokolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar megcsokolni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo fiu barátom aki kijelentette, hogy megfog csokolni. Egy másik félénkebb fiu barátom csak annyit mondott, hogy meg merne csokolni meg minden. Aki kijelentette kis szoknyapecer. Nem vagyok k*va meg semmi nyilván ha megcsokolna eltolnám magamtol és nem is akarok többet barátságnál egyiktől se. De vajon miért akarnak megcsokolni?

2015. szept. 21. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Na, vajon miért? ;) Hány évesek vagytok amúgy?
2015. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15
2015. szept. 21. 21:48
 3/8 anonim válasza:
Azért barátkoznak veled, mert bejössz nekik.
2015. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

eggyetértek a többi válaszadóval.

bejösz nekik.

2015. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azota hogy kiírtam a kérdést történtek dolgok...és pontnezért emeltem ki hogy mit gondoltok erről. A kis szoknyapecer nagyom jo barátom tényleg lekapott tök váratlanul. Többször is megcsinálta. Én hülye meg elkezdtem többet gondolni. Aztán most lekoptatott, hogy nyomulok. Holott ő nyomult. Alig beszélünk már..nagyon hiányzik mert tényleg mindent megbeszélhettem vele. Hogy lehetne az hogy ujra joba legyünk?
2015. okt. 13. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen,hogy miért, ha te nem akarod, hogy megcsókoljanak, akkor ne engedd nekik. Tisztes távolságot nyugodtan tarts. Amúgy hát gondolom, hogy azzal akar az ember gyereke csókolózni, aki tetszik neki.
2015. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ülj le és beszéld meg vele.

Hogy nem akarsz össze jönni vele mert nagyon jó barátod és nem szeretnéd elveszíteni.Ha gondolod mondok még pár tippet csak irj privibe.

2015. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) de szerintetek egy olyam fiu aki tényleg minden csajjal játszadozik annak a caok jelent valamit?
2015. okt. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!