Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor én most éretlen vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most éretlen vagyok még egy kapcsolathoz? 15/F

Figyelt kérdés
Sziasztok, a fent látható kérdésemet ki szeretném fejteni. Tehát, a kapcsolataimat nagyon lazára veszem (mintha csak barátok lennénk a lánnyal) és hamar "megunok" egy kapcsolatot. Az utolsó barátnőmmel is csak 3 hónapig voltunk együtt, utánna szakítottam vele, mert untam és igazából szingli akartam lenni. Így 3 hónap után (tudom nem sok) nagyon jó érzés tölt el. Teljesen szabad vagyok stb, és egyáltan nem is gondolok arra, hogy de jó lenne egy barátnő vagy valami. A lányokat persze megnézem és csak annyi fordul meg a fejemben, hogy "fúú de jó lenne vele kavarni" (semmi kapcsolat csak kavarni:D). Ezek alapján szerintetek is éretlen vagyok egy normális kapcsolathoz? Előre köszi!:D

2015. szept. 22. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tini libáknak tökéletes vagy, nyugi.
2015. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nekem nem tini libák kellenek, mert 98%-ának olyan elvárásai vannak, hogy csak nézhetsz tátott szájjal. Nekem egy jó kis milf kell, ők az igazi nők!!:D
2015. szept. 22. 21:37
 5/7 anonim válasza:
milffel meg úgysem tudsz 15 évesen kapcsolatot kialakítani..
2015. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mekkora csajozógép leszel :D 15/F
2015. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2015. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!