Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha éretlen vagyok...

Mit tehetek ha éretlen vagyok még egy komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, sokan mondják hogy gyerekes vagyok még. A megnyilvánulásaim, gondolkodásmódom, és csak a párkapcsolattal kapcsolatban. Nem volt komoly kapcsolatom soha. Ki lehet ezt nőni, vagy mit tehetek ez ellen?
2011. okt. 26. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, lesz egy lány/fiú (?), aki pont ugyanilyen. :)
2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen nem vagy rá kész. Egyszer majd jön valaki, aki majd megfog téged és mellette fel fogsz nőni. :)
2011. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Írnál néhány példát a gyerekes gondolkodásodról a párkapcsolatokban ?

És hogy ki mondja ?

Ha nem vágysz még komoly kapcsolatra, akkor semmi gond.

Egyébként attól még lehet komoly kapcsolata valakinek, ha akarja, attól, hogy gyerekes. Én és férjem is gyerekesek vagyunk (szerintem ez direkt jó) ugyanakkkor felelősségteljesek, reálisak.

Egy kapcsolat megtartásához nem kell elveszíteni gyermekiségünket. Látok olyat is, de nekem az nem szimpi.

2011. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha még az..

Nekem 22 évesen lett első párom (semmiféle együttjárás előtte) és ő lett a férjem, és az is 14 éve.

2011. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne akard tudatosan kinőni! Inkább éld ki és várd ki, amíg magadtól megkomolyodsz. Nem kell mindenkinek 20-22 évesen olyannak lenni, mintha 35 lenne.


üdv

egy későnérő:)

2011. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vágyom komoly kapcsolatra, és minden ismerősöm, barátom ezt mondja, ezt látják kívülről hogy gyerekes vagyok. Konkrét példát nem tudok írni. A fiúk többségének nem szimpi egy gyerekes csaj, így össze se jön egy kapcsolatom sem. Én nem veszem észre magamon hogy az lennék, de kivétel nélkül minden barátom (nem volt komoly, 1-1,5 hónaposak) azért hagyott el mert gyerekes vagyok és fel kell nőnöm még.
2011. okt. 26. 15:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Talán ami történt velem mostanában az az hogy egy bizonyos dologban nem tudtam dönteni, nem tudtam mit akarok, és a a határozatlanság miatt mondták lehet hogy gyerekes vagyok.. és egyik se csodálkozik azon hogy nincs barátom így.
2011. okt. 26. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyakorolj tovább, vagyis éld az életed!

Alakíts ki újabb kapcsolatokat, pont ettől, ahogy új tapasztalataid lesznek, leszel egyre érettebb!

2011. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
22 évesen nem kötelező megállapodni, hidd el, nem csúszol le semmiről :)
2011. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én ezt elhiszem, csak bánt hogy nem tartanak érdemesnek arra hogy lehet nekem komoly kapcsolatom.
2011. okt. 26. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!