Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma voltam kint vele városban....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam kint vele városban. Szerintetek kedvel?

Figyelt kérdés

17F

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

Ma voltam kint vele városban kettesben,nagyon sokat hülyéskedtunk.

Tudja hogy szeretem a rockot és furcsálltam hogy véletlen lenne hogy az AC/DC-s felsőjében van...Mondtam hogy tetszik a felsője és azt mondta remélte hogy észreveszem.

Meg tippeket adtam neki pasizás ügyben.és olyanokat kérdezgetett amik a jelen szituációra vallottak.

Kérdezett olyat hogy és mi van akkor hogy első randi,mindketten jól érzik magukat,hülyéskednek...ilyenkor átfutott az agyamon hogy most a jelen szituációnkra gondolhat?

Meg kérdezte a véleményem azokról a lányokról akik kipakolják a "kirakatba" amilyük van hogy én mit gondolok erről mivel nincs más akitől kérdezhetné.

Meg elfelejtettem neki mondani valamit amit csak 4 szemközt akartam,írtam is neki hogy majd valamikor elmondom de ő erősödött hogy nagyon kíváncsi bármire amit mondani akarok és érdekli.

De elvileg van neki valaki aki tetszik.és kérdezgettem róla hogy ismerik e egymást,beszéltek már e stb.és olyan volt mintha határozatlanul mondta volna hogy beszéltek e már...Igen..nem sokat..ár régen.mintha gondolkozna rajt hogy mit mondjon



2015. szept. 22. 22:00
 1/2 A kérdező kommentje:

Vannak helyesírási hibák de azért olvasható.

*erősködött

*már

2015. szept. 22. 22:05
 2/2 anonim ***** válasza:

érdekes és ismerős a sztori

annyi biztos hogy megbízik benned, mert meg tudtok mindent beszélni és kéri a véleményed, ez nagyon jó

de hogy pontosan mit is akar ezt nehéz megmondani, sztem jelenleg nem akar tőled nagyon semmit csak jó hogy van egy ember aki meghallgatja, a pólós eset meg lehet csak azért volt hogy kedveskedjen mint barát

nekem is van egy ilyen lánybarátom

a lényeg: folyasd és add magad, hátha kis idő múlva jobban megtetszel neki valami miatt, persze ha nem bírod ezt ami folyik akkor fejezd be hogy kisegíted pasis ügyekben és mond meg neki mit érzel, nehogy rosszabb legyen

2015. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!