Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SchKyra kérdése:

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm féltékeny rám mert van egy fiú tetszik neki és a barátnőm azt hiszi hogy a fiú engem kedvel jobban mint egy barát?

Figyelt kérdés
Nos minden úgy kezdődött hogy egy táborba elmentünk a legjobb barátnőmmel... És volt egy fiú aki úgymond az elejétől olyan kedvesnek tűnt , de csak az utolsó néhány napban barátkoztunk vele össze. Ez a fiú megtetszett a barátnőmnek, aki azt gondolta hogy az a fiú csak azért jött be a szobánkba hogy engem láthasson nem pedig a lány ikertestvérét aki szintén a szobánkba lakott ,aki akkor nem.is volt a szobába... Én csak ellenkeztem hogy csak "Gondolom hogy ok nélkül jött be vagy nem is tudom". De a barátnőm mondta-"Hallod még a vak is látja hogy az a fiú téged kedvel". Pénteken [Június 3.] a hazafele induló vonaton is a fiú egy idő után leült kettőnk közé,zenét hallgattunk, beszélgettünk, én kértem tőle egy selfie-t és még a barátnőmet is kérdeztem hogy miért nem jön és csinál vele egyet ő is, de ő nemet mondott rá... És nem akartam rá erőltetni a barátnőmre a selfie-t. És mivel a barátnőmnek meg nekem át kellet szállnunk egy másik vonatra ezért el kellet búcsúznunk a fiútól aki mindkettőnket megölelt. És a barátnőmtől azóta mást sem hallok csak hogy "Az a fiú téged szeretett mert hogy , bejött a szobánkba mikor csak ketten voltunk bent, veled jobban beszélgetett, téged kért meg hogy kisérd el... Meg hogy olyan vagy mint a légyfogó papír amire a legyek rádtapadnak". Meg mondogatja hogy ő milyen egy lúzer meg ilyenek, és ezt szerintem csak bemondogatja magának. És ez engem nem hagy nyugodni :/ ... Kérlek segítsetek! [ egy 14 éves lány]

2015. júl. 6. 07:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak így akarja kiadni magából hogy nem vele foglalkozott a fiú. Ezellen nem tufsz semmit tenni, esetleg ha nem kívánsz többet találkozni a sráccal mo dd meg a barinődnek hogy nem is tetszett nekem.
2015. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!