Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mivan? (friendzone?! )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? (friendzone?! )

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek elmondtam, hogy érzek valamit, mert úgy viselkedett mint aki többet akarna.. Ezután benyögte, hogy csak barátként tekint rám.. Én azóta nem nagyon keresem, minden nap ő ír rám, és ugyanúgy viselkedik mint előtte.. Mire véljem ezt? "Játszik" tovább, vagy akarna valamit csak arra vár, hogy cselekedjek és ne csak szóba tudassam vele mit is akarok?

2015. szept. 24. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt hasonló.Nem játszik,kihasznál.PONT!
2015. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez is benne lehet, de mit használna ki? És miért?..
2015. szept. 24. 21:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én mondtam neki, hogy találkozgatok más lányokkal meg stb.. Azóta úgymond gyakrabban írkál.. Küldözgeti a képeket magáról , nem tudok rajta kiigazodni.
2015. szept. 24. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:

nem használ ki, egyszerűen továbbra is barátként tekint rád és szeret veled beszélgetni

érdekli a véleményed

velem is eljátszották ezt, és ugyan úgy viselkedett nálam is utána, egyszerűen jó barátot akart találni

2015. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából hnap lekarom "kapni", hogy megtudjam tényleg barátként tekint-e rám vagy többet akarna csak nem mer.. Jó ötlet vagy felejtsem el? :D
2015. szept. 24. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha őszintén elutasított és jó barátként tekint rád és te is elvezed vele a beszélgetést akkor nem kúrnám el a barátságot, de ez rajtad múlik ahogy te érzed
2015. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy sok értelme van így a "barátságnak", hogy én többet érzek..
2015. szept. 24. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyen a lány-fiú barátság
2015. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van lány barátom, aki iránt semmit sem érzek, pedig 10/8 a csaj.. :D Csak ez más, sőt így még zavarna is ha más fiúk "hajtanának" rá a szemem előtt, szóval :/
2015. szept. 24. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Koptasd le a pi.sába még most, mert ha neked tetszik és a közelében maradaz, annál rosszabb nincs!!!!

Tapasztalat.

2015. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!