Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki kijutott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki kijutott a 'friendzone'-ból? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mindenkire, mert nekem már fél éve nem megy, a lányt 2 éve ismerem és barátként nagyon szerettük egymást, elkezdtem el mást érezni irányában, de sehogy nem veszi a lapot, egyenesen meg nem merem megmondani. Ehhez képest az előző barátnőimmel pofonegyszerű volt összejönnöm... Nektek van ilyen tapasztalatotok, ami sikerrel járt? 18/F

2015. aug. 8. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Abból nem kijutni kell, hanem tovább fejleszteni. Mondjuk hogyan próbálod tudtára adni hogy többet akarsz? Udvarolj, mint egy igazi férfi tenné.
2015. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Udvarolok, folyton találkozunk, és egy időben még azt hittem, sikerülni is fog, egyszer csókolóztunk a belvárosban hosszan és érzelmesen. Aztán felszedte három hétre valami egyetemista forma, és utána már semmilyen jelét nem mutatta, hogy viszonozza az érzéseim. Lassan kezdem feladni.
2015. aug. 8. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:

"3 hétre rá felszedte valami egyetemista forma"

Akkor itt a probléma. Valahogy meg kell szabadulnod tőle. De valószínűleg ezt csak várakozással tudod elintézni.

2015. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez nem egy olyan dolog, amit kitartással el tudsz érni. Nem vonzódik hozzád, ennek a genetika az oka, Nálad idősebb, jóképűbb, izmosabb, pénzesebb pasira vár. Fejleszd Magad, és más csajoknak jó leszel!
2015. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egy: mint leírtam, három hétre szedte fel a pali. Párszor megdugta aztán leszarta a lányt.


Kettő: Pénzesebb és izmosabb is vagyok az egyetemista fószernél, évek óta ketrecharcolok, nem hiszem hogy ezzel lesz itt a probléma.


Mindenesetre van egy lány, akinél lenne esélyem, szebb is, de nagyon fáj feladni a küzdelmet.

2015. aug. 8. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy nem vette a lapot. Szerintem meg inkább csak próbált nem tudomást venni róla. :) Mivel te neki csak haver vagy és nem tud máshogy nézni rád. Ez tapasztalat. Nekem is volt olyan, hogy éreztem a haverom többet akar, de továbbra is ugyanúgy kezeltem mint előtte.

Ha köztetek volt csók is akkor nem hiszem, hogy ne esett volna le neki. :)Ha ott az a másik lány inkább nála próbálkozz, vele meg továbbra is maradtok "haverok".

2015. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Többek vagyunk mi, mint haverok, bármi bajunk van azonnal egymáshoz fordulunk. Épp ezért akartam, hogy ez még több legyen. Így jártam :)
2015. aug. 8. 18:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szereted.
2015. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Képzeld el a friendzonet, úgy, mint egy alagutat. Olyan, mint a fekete lyuk. Sok okos ember feltételezi, hogy van valami a végén, de mielőtt eljuthatnál oda, darabokra szakadsz.
2015. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pénzesebb és izmosabb is vagyok az egyetemista fószernél, évek óta ketrecharcolok

Kb igazi női ideáll vagy. Most akkor legyél nyomulósabb. Amelyik lánynak ez nem tetszik az vagy férjnél van, vagy hűséges vagy elmebeteg.

2015. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!