Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerinetek az ciki ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetek az ciki ha egy lány mondja el egy fiúnak hogy szereti őt?

Figyelt kérdés

A suliba szerelmes vagyok egy fiúba és szerintetek elmondjam neki?

Én 14 éves lány

Ő 16 éves fiú



2015. szept. 25. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy ciki
2015. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2015. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)

És szerintetek hogy mondjam el neki?

2015. szept. 25. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolatotoktol is fugg. Ha joban vagytok, megmondhatod. De ha nagyon tavol alltok egymastol elobb ismerd meg ne rohabd ke az infoval.

Ha meg akarod mindani neki akkor eloben tedd es akkor amikor ketten vagytok es senki nem zavar meg. Vagy varjatok meg egymast suli utan v talizzatok valamikor es ott mondd meg h tobbet erzel mint baratsag de nem akarod elrontani a baratsagotokat blabla

2015. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jóba vagyunk

És én úgy gondolom hogy majd reggel suliba mindíg egyedül szokott jönni és akkor mondanám el neki

2015. szept. 25. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet. Reggel amikor egyedül van, el tudod neki mondani:)
2015. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Tipp: Majd rájössz, mi az a szerelem, ha lesz egy kapcsolatod. A kettőt össze se lehet hasonlítani.

2015. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!