Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki43210 kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiúba, de nem tudok mit csinálni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
azt mondta nekem az egyik haverja hogy semmi esélyem nála,de furán viselkedik rengetegszer néz rám,megvéd ha elkezdenek csúfolni.13 évesek vagyunk mind a ketten.

2015. szept. 26. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Utalj rá, hogy szereted. Legyél vele többet, és majd meglátod, akar e valamit. De jó esélyekkel indulsz.
2015. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neki kell kezdeményezni. De még gyerekek vagytok...
2015. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és tudom hogy fiatalok vagyunk mind a ketten de azért köszi
2015. szept. 28. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem, hogy lehet egy 13 éves "szerelmes"? Lehet, tetszik neked az a fiú, de az még nem szerelem.Inkább keress egy igazi barátnőt, aki egy életen át elkísér, akire mindig számíthatsz, olvassál sokat, hogy fejlődjél minden tekintetben, művelődjél, aztán majd a megfelelő időben jöhetnek a fiúk. De olyan fiú miért kellene neked, akiről azt mondják, nincs esélyed nála? Egyáltalán miért adtad mások tudtára, hogy valaki tetszik neked? A fiúnak kell kezdeményezni, nem a lánynak. A fiúk ezt nem is szeretik!!!
2015. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!