Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiú osztály társamba. Hülyeség lenne ezt csinálni? 15/F

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egyszer át mehetnék hozzájuk úgy, hogy ott is alszom, és lefekvéskor amikor már csukva van a szeme akkor megcsókolnám. (Azt "vettem" le eddig róla hogy lehet hogy meleg) Vagy túl hülye ötlet lenne?

2015. máj. 30. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát készülj fel arra hogy visszautasithat de ha ismered a személyt ás tudod hogy nem alázna meg az osztályod előtt abban az esetben egy prőbát megér :)
2015. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezt inkabb ne csinald.:( Inkabb ulj le vele es komolyan beszeld meg a dolgokat, hogy meleg-e.
2015. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Gyujtsd fel magad :"D Ezen jót nevettem .

~homofób

2015. máj. 30. 23:46
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
nem vagyok meleg. nem is csípem a melegeket. de ti is emberek vagytok :) hülyeségnek tartom ezt a tervet, találj ki valami mást. próbáld meg befűzni, beszélgessetek, próbálj meleg vizekre evezni.. xD bocsi. a lényeg hogy ne siesd el a dolgot. kicsit hasonló tervvel akartam szerencsét próbálni egy lánynál de örülök hogy nem tettem meg. az emberek van hogy tudtuk nélkül is olyan jeleket küldenek amik félreértelmezhetőek :) hagyd még érni a dolgot.
2015. máj. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld, ha esetleg tetszel neki, akkor is ijesztő lehet neki, hogy a tudta nélkül megcsókolod. Gondold át újra a tervet!
2015. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5. Ilyen emberekre lenne szükség a világban, és ez a "próbálj meleg vizekre evezni" ez nagyon bejön :"D Köszi ;)
2015. máj. 31. 21:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
köszi de belőlem egy is sok :D 5. voltam
2015. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ne ne ne ezt ne... nagyon eossz vége lehet... sztem beszéld meg vele de előtte kérdezd ki a véleményét a melegekről. sok sikert :)))
2015. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt semmi esetre se tedd!!! Simán lehet, hogy csak Te képzeled be azokat a bizonyos "jeleket", mert minden kis mozzanatát figyeled és akarod, hogy úgy legyen. Úgyhogy ezt tényleg verd ki a fejedből, mert iszonyatosan cikis helyzet lehet belőle!


Az viszont tényleg nem rossz ötlet, ha valamilyen úton-módon kikéred a véleményét a melegekről. De mondjuk ne így konkrétan, hanem esetleg "véletlenül" lássatok a neten vagy valahol meleg pasikról képet, vagy valamilyen melegekkel kapcsolatos eseményről egy hírt, és akkor láthatod a reakcióját. Első körben mondjuk valami ilyesmi is elég lenne, szerintem. :)

2015. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

ez jó ötlet,de legyen piálás az este,hogy tudd mire fogni,ha mégsem alszik.


ez tapasztalat,mert én is szoktam csukott szemmel feküdni.

de értelem szerűen akkor nem alszom.

2015. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!