Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.Van egy lány az osztályból aki tetszik nekem de szinte soha nem beszéltünk még de elmondtam neki hogy tetszik de ő azt mondta hogy nem tudja viszonozni ezt.Ezt én megértettem mivel alig ismerjük egymást.Meg az osztályból van egy másik srác akivel viszont nagyon jóban van és sokat beszélgetnek és tuti hogy később vele fog összejönni. Viszont 1 hete ráírtam és azt mondtam,hogy akkor is szeretni fogom ha nem viszonozza,mert nem tudtam hazudni neki az érzéseimről,mert tényleg szeretem.De tuti hogy nem lesz ebből semmi mert biztos hogy a másik sráccal fog összejönni. Szerintetek hülyeség volt?
2015. szept. 26. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, az volt! Kellemetlen helyzetbe hoztad magad.
2015. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem tehetek semmit.Kénytelen leszek elkerülni amikor csak lehet.
2015. szept. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!