Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, hogy nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy nagy hülyeséget csináltam, mert rábeszéltek. Vissza tudom csinálni?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, 8 hónapon udvarolt nekem, számtalanszor visszautasítottam, de mindig megoldotta, valahogy, újból kapcsolatba kerülhessünk. Nem figyeltem rá, de aztán végül rájöttem, hogy nagyon szenvedélyes, értékes ember.


Néha elég durva volt, és őrült, majdnem veszélyes, de sosem bántott... Aztán meg voltam bántódva, és az akkori legjobb barátom, fiú, megvigasztalt. És szépen rábeszélt, hogy az akkori barátom egy őrült, beteg ember, és a végén még bántana.


Tény, hogy idegileg eléggé ki volt készülve, és elég durva volt velem, de utólag visszanézve semmit nem tettem, csak tettem rá egy lapáttal...


Fél évet voltunk együtt, a lényeg, hogy szakítottam vele, a fiúbarátom hatására, még nagyon sokáig próbálkozott, vagy két-három hónapon át, végül a fiúbarátom, aki addigra már a párom lett, kitalálta, hogy csináljunk egy szeretkezős videót, és küldjük el neki. Megtettük, eléggé kiborult, és azután nem keresett.


Aztán miután nem keresett már, jobban az új barátomra figyeltem, és rájöttem, hogy gusztustalanul manipulál, és csak kihasznál. Szakítottam vele, mert rájöttem, hogy nem szeret, csak szimplán... Használ, lelkileg, érzelmileg, testileg.


És rádöbbentem, hogy mit tettem a régi barátommal...


Vajon szeret még? Vajon vissza tudom valahogy szerezni? Vajon meg fog bocsátani?


Nagyon nagy hibát követtem el, úgy érzem...


2015. aug. 12. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy hibát követtél el, mert semmit nem tanultál a két kudarcból.. Önállósodnod kellene érzelmileg, nem az ex után sírni! Amit megtettél, azt megtetted, bocsánatot kérhetsz, de mást ne akarj, mert távolról sem hangzik jól az erőszakos, durva, őrült, majdnem veszélyes pasi, akiről te magad is elhitted, hogy ártana neked idővel (valószínűleg így is volt). A szakítás után könnyű prédaként besétáltál az újabb pasi hálójába, majd miután kiismered, egyből rohannál vissza egy másikhoz, esengeni a bocsánatáért, küzdeni érte.. Mondd, ha tényleg megver, akkor a mostaninál fogsz térden csúszni, mert igaza volt?

Olyasmire nem lehet rábeszélni senkit, amire ne hajlana magától is. Hagyd mind a két pasit a fenébe, nőj fel érzelmileg, és keress olyat, akivel nem azért vagy, mert ráderőszakolja magát, aztán már nem tudsz neki nemet mondani.

2015. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ezt megbocsájtani.. És egyáltalán, hogy lehet ilyet művelni? Nulla emberség.
2015. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sztoriknál érzem azt, hogy valami fajta igazság létezik az univerzumban. Talán az, amit egyesek karmának neveznek.


Igaza van annak a válaszolónak előttem, aki szerint nulla emberség van benned. Egy pszichopata vagy. De a végén most te bűnhődsz. Megérdemled. És azt javaslom ahelyett, hogy vissza akarnád csinálni, inkább életedben először nézz magadba, és változz meg, válj egy jobb emberré. Vond le a tanulságot.

2015. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul az a szörnyű, ilyenek alapján ítélik meg a nőket :(
2015. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megbocsátani. Ha igen, mindig ott lesz ez a videós húzás a fejében. Lépj túl rajta, és hagyd el a mostani barátodat.
2015. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
de most mitől lett fontos? Sosem értettem ezt a "visszautasitom, elutasítom, elzavarom... hoppá, nem foglalkozik velem? Gyere vissza, szerelmes vagyok beléd " mentalitást
2015. aug. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Alkalmatlan vagy az emberi kapcsolatokra. Remélem fiatal vagy még és benő a fejed. Viszont jelenleg hagyd békén a srácot, nincs szüksége erre
2015. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:
80%

Nem, nem tudod, elkönyvelt, mint egy büdös qrvát.

25/F

2015. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon képzeletszagú ez a történet.....

Szóval minden embernél van egy úgynevezett bumeráng effektus, ha valakit elhagyunk valakiért és felsülünk az új kapcsolatban, akkor szeretnénk visszamenni a régihez és mindent kijavítani, újrakezdeni. Az életben ez nem így működik. Nem véletlenül hagytad ott a másik pasit, mert az a kapcsolat nem volt megfelelő számodra, zavart a viselkedése, szabadulni próbáltál és ennek megfelelőn cselekedtél. Be kell vállalni, hogy esetleg egy ideig egyedül maradsz, a következő alkalommal megfontoltabban választasz partnert,és jobban odafigyelsz a részletekre.

Ami a srácot illeti.....bármennyire is szeret Téged te elhagytad,majd megtépáztad a büszkeségét(video), egy valamire való férfi ezek után tuti nem állna Veled szóba, mert amit tettél az nem volt véletlen....szándékosan okoztál fájdalmat neki még ha manipuláltak is közben.

A srác szinte biztos, hogy érez valamit irántad....de én az ellenszenvre tippelnék.

37F

2015. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!