Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy héten egyszer találkozhatu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten egyszer találkozhatunk barátnőmmel, szerintetek jó ez így?

Figyelt kérdés

Barátnőm anyukája azt mondta csak akkor mehetek hozzájuk ha haza ért a suliból és megtanult! Mert látja, hogy nem úgy tanul mint eddig mert velem van...Ami hülyeség mert ismerem barátnőmet és még jobban tanul csak, hogy találkozhassunk! Persze máshova engedi őt napokra is meg barátnője átmehet minden nap! Logikus, hogy csak velem nem akarja látni így én azt mondtam nem megyek mert így nincs kedvem menni oda ahol nem látnak szívesen! Persze barátnőm nem jöhet el csak hétvégén egyszer tehát egy héten ennyit találkozhatunk!

Szerintetek ez így jó lesz vagy elromlik a kapcsolat mert keveset látjuk egymást? 18/F 16/L



2015. szept. 27. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy elromlik, de minden folyamat hosszabb lesz

nehezebben ismeritek meg egymást

2015. szept. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én anno azért nem láthattam napi szinten a barátnőm mert messzebb lakott, nem tudtuk megoldani..persze az még csak ráadás hogy az anyja utált engem és próbálta megoldani hogy a lánya ne sokat lásson engem..meg is lett az eredménye, a csaj egy hónap után szakított velem, utólag kiderült hogy egy másik fiú miatt..

Szóval ha barátnőd őszintén szeret téged, és te is őt, akkor ez nem lehet akadály :)

2015. szept. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mit meg nem adnék hogy hetente lássam őt... Több mint 250 km-re lakik tőlem, úgyhogy becsüld meg azt a heti egyet is.
2015. szept. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mert látja, hogy nem úgy tanul mint eddig mert velem van...Ami hülyeség mert ismerem barátnőmet és még jobban tanul csak, hogy találkozhassunk! "


Jó akkor ezt majd szépen kisakkozzátok, meg lehet nézni a jegyeket, ez egzakt, mérhető eredményt fog adni.


Ti azért találkoztok ennyit, mert duzzogsz mint egy p.csa. Megmondta az anyja, hogy ha tanult akkor átmehetsz, te nem élsz ezzel a lehetőséggel inkább duzzogsz.


Biztos nagyon kicseszel az anyjával, fúúú.

2015. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!