Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki? Ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban akit, néha hallom, hogy azzal piszkáljàk a barátnői, hogy tetszem neki. Ő ezen megsértődött. De a buszmegállóban amikor mentem haza, rám mosolygott. Én visszamosolyogtam és a barátnőjének mondott valamit. Órán is engem figyel és mosolyog. (Amúgy 9.-es vagyok) Nekem is tetszik, csak nincs elèg önbizalmam odamenni hozzá.

2015. szept. 27. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Face. Elkezdesz beszélgetni vele, mindegy miről. Ha bejösz neki akkor akar majd veled beszélgetni. Onnantól már könnyű odamenni, és úgy alakulhatnak a dolgok, ahogy te szeretnéd.
2015. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan.. face+ kezdj el köszöngetni neki amikor látod. Aztán jöhet a következő amikor már beszélgettek is (ÉLŐBEN!!!) és ha elsőre nem is egyértelmű, előbb utóbb kiderül h kölcsönös-e a vonzalom.
2015. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elottemszolokehoz kis megjegyzés, a Facebook tenyleg jo kezdemenyezo pont, de én szemelyszerint (veled egyidős lany) jobban ertekelnem a helyeben ha élőben kezdemenyeznel, akar kezdheted valami aprósággal, kérdéssel, csak mert a Facebookon való beszélgetésbol kialakulhat hogy Online tok jol elbeszelgettek de élőben alig tudtok
2015. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amit a 3-as mond az igaz. Bár ez is személyfüggő, mert én akivel fbn elvagyok azzal simán beszélgetek élőben is, és még az idő is kevés... :D


De fb inkább csak kezdésnek, a többit élőben :) persze ha beszéltek élőben akkor beszélhettek fbn is :D


F/16

2015. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!