Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek soknak számit 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek soknak számit 3 év korkülönbség ilyen idősen? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok és van egy 17 éves fiú aki nagyon tetszik. Minden nap beszélünk facebookon és találkozgatunk is. Korai még? köszi előre is :D

2015. szept. 28. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem korai, teljesen okés. A 3 év nem sok. Nekem az uncsi bátyám és én köztem van 3 ev es szinte nem lehet annyira észre venni, nagyon jól eldumálunk.

Sok sikert!!! :) :D

2015. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, megfelelő különbség :)
2015. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Aut szoktak mondani hogy a fiuk 3 evvel le vannak maradva, pont egy szinten vagytok
2015. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, Mr./Ms. Lannister, de inkább átveszem. Nem biztos hogy egy párkapcsolatban ez okés. Mármint ha ő történetesen későn érő típus, te meg korán érő vagy, akkor semmi probléma, de ha az a három év fejlettségben (lelki, testi, nem akarok bántó/személyeskedő lenni de ezt mérlegelni kell) is megmutatkozik, akkor vagy várj vele pár évet, vagy hagyd a csudába.
2015. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. De mivel csak nagyon tetszik és még csak nem is a barátod, miért fontos ez?
2015. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igen, sokszor mondták már, hogy korán érő tipus vagyok. Utolsónak válaszolok: csak kiváncsiságból kérdeztem :)
2015. szept. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!