Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a suliban. Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban. Ő kilencedikes én pedig 11. -es. Nagyon tetszik, mert kedves, aranyos és a stílusa is nagyon bejön. Szerintetek az jelent valamit, ha ő köszönt rám először és azóta beszélgetünk, persze ritkán? Sok a korkülönbség? 17/L

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2015. szept. 15. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki:) Egyébként nem is sok a korkülönbség.
2015. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kill The Sexplayer ***** válasza:
44%
"Szerintetek jelent valamit, ha egyszer ugyanott léteztünk/egy helyen vertük vissza a fényt/arra a falra nézett, aminek én is támaszkodtam???"
2015. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. Olykor jó a korkulonbseg ha a fiu korabban érett mint a lany.. :)
2015. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nálam fiatalabbra rá se nézek,sőt még velem egyidősre sem,mert valahogy nagyon kicsinek tűnnek...de ha téged ez nem zavar..
2015. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés? Én is hasonló cipőben járok most és érdekelne mi lett veletek. :)
2015. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thomika20 ***** válasza:
Szerintem gáz és felesleges. Mindketten még sokat változtok és nem lesz normális kapcsolatotok. Még ha össze is, idővel érdekelné, hogy milyen lenne mással is lenni. Gáz, hogy mindjárt 18 vagy, és 15-16 éves fiúval akarsz lenni.
2016. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!