Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha búcsúzáskor a fiú hosszasan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha búcsúzáskor a fiú hosszasan megöleli a lányt az mit jelent? Fiúk válaszát várom leginkább

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megölelte a lányt.
2015. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kapcsolatban vagytok, úgy értem barátság ügyileg, mennyire erős a kapcsolat, én ha így megölelnék egy lányt biztos, hogy azt próbálnám kifejezni felé, hogy tetszik nekem..
2015. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem voltunk kapcsolatba
2015. szept. 29. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hosszasan megölelte a lányt ! FUCK LOGIC
2015. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

hosszasan megöleli a lányt, azt jelenti hogy nem akarja elengedni, tehát jól érzi magát a helyzetben, ezáltal nyilvánvalóan jól érzi magát a lány közelében, ebből kifolyólag nem akarja elengedni a lányt, nem akar elválni tőle még, tehát vele szeretne még tartani akárhova is megy a lány.. Nos ha hosszasan ölelésről van szó akkor nem mint testileg kell értelmezni, hanem érzelmileg, mert a mellkas megnyílása egy másik ember felé azt jelképezi, hogy nincs semmi rejtegetnivalója, Allan Pease testbeszéd c. könyvéből vett infók alapján bizonyított tény, tehát teljesen kinyílt a lánynak, ahogy a lány is a fiúnak, ebből kifolyólag komoly érzelmi töltet volt az ölelésben, így hát a fiú érzelmei eléggé erősek a lány iránt, ahogy a lány érzelmei is, mivel nem engedte el ő se a fiút..

SEEMS FKin legit right?:D


Amúgy valószínűleg tetszik neki.

2015. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez igen utolsó, szép volt, ülj le 5-ös :D
2015. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De arra is gondoltam nem egy potcselekves h ne keljen elkisernie hazaig xd de akkor rovid olelest adott volna nem ha potcselekves lett volna?
2015. szept. 29. 20:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Amugy otos kommentelo koszonom a kifejtett valaszt:):)
2015. szept. 29. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
szívesen:) Hát pótcselekvésnél nemigen lett volna hosszú az ölelés, meg hosszan nem ölel meg senki egy olyan lányt akit pont elégnek érzett addig elkísérni ameddig sikeredett, és örül hogy nem kell tovább kísérni
2015. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ertem :)
2015. szept. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!