Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. Szerintem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Szerintem élőben is szívesen találkozik velem. De ott vagy ugye a Facebook is, ahol egyszer ilyen hosszasan sikerült dumálni. Vélemények? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Tehát mint mondottam úgy szűrtem le, hogy élőben is szívesen van a társaságomban, (bár ez csak az én meglátásom), a gesztusaiból és a testbeszédéből is ezt látom (vaagy csak látni vélem)...


Persze ha épp ráérek keresem a neten is, ott is frankón el tudunk csevegni szinte bármiről, 1 vagy 2 órákra is. Egyszer viszont (kb. 1 hete) amikor ráírtam, sikerült több mint 8 órán át chatelni vele :D Ezen rendesen ledöbbentem mert az órát nemigen figyeltem csak egyszer besötétedett.


szerintetek érdemes ennek nagyobb jelentőséget adni? arra gondoltam pl. hogy ha engem nem érdekel már valami beszélgetés, akkor mondjuk beírom hogy ezt meg azt kell csinálnom szia, de itt semmi ilyen nem volt.


érdekelnének vélemények, hogy csak én szeretnék többet belelátni a történetbe, vagy akár még valami komolyabb dolog is kezdődhet így? Vagy a facebook világát nem kellene alapnak venni? 17/f



2015. aug. 21. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolso mondatod a kulcsszo, ne a" Facebook világát" vedd alapul. Emellett én pl lányként ha egy beszélgetés erdekel, akkor beszelgetek. A nyolc ora mondjuk kicsit húzós chatelesbol az biztos. De attol meg, hogy sokat chatel veled, nem biztos, hogy erdekled, mint fiú. Egyszeruen kedvel\viccesnek tart\ilyenek.
2015. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na igen ezért is emeltem ki különösen, a fb-ból nem tudok vagy inkább nem merek levonni semmi egyértelműt.


mindegy akkor az időre bízom a dolgot, alakul vagy nem

2015. aug. 21. 22:03
 3/8 A kérdező kommentje:
*mert koppanni azt utálok nagyon, ezért is bízom rá
2015. aug. 21. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivd el talalkara es nyulj ala
2015. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 HorusS ***** válasza:
En egy eve chatalak egy lanyal ugy hogyreggel 10 tol este 11 ig chatalunk vagy sms ezunk :) ez nem jelent igazan sokat en pl másokkal is szoktam sokat chatalni :) szerintem jo tarsasag vagy a szamara
2015. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Találkozz vele mindenképp mert ott dől el h mien lenne a dolog igazán. Én ha visszatekerhetném az időt csak annyival csináltam volna máshogy a dolgokat a barátnőmmel, hogy kevesebbet chateltem vna vele és sokkal többet lettem vna vele személyesen. Mert mielott osszejottunk chaten bármikor simán elbeszélgettünk de személyesen húzósabb vt a dolog de ott se vtak különösebb gondok mostanra meg megfordult a dolog. :)
2015. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pali1977 ***** válasza:
A facebook és az egyéb ilyen "virtuális" kapcsolat nem pótolja az igazit. Még ha el is tudtok beszélgetni sokféléről is, lehetőleg inkább élőben tedd. Hívd el, talizzatok és majd ott derül ki, menyire vagytok egy hullámhosszon.
2015. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, mi lett? Kérünk beszámolót!
2015. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!