Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy csoport társam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csoport társam (fiú) nem tudom hogyan ismerkedhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok első éves és van ott egy fiú és nagyon bejön. Nem tudom h kéne vele megismerkedni amikor kb 300an vagyunk egy előadóiba..mindig próbálok a közelébe ülni hátha esetleg észrevesz kb ennyit tudunk csináln..egyéb ötletek,tanácsok?

2015. szept. 29. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát próbáld minél többet nézni/szemezni, valamilyen megjegyzést hozzáfűzni a sráchoz, amitől kicsikét megugrik az önbizalma, amiben jónak érzi magát azt próbáld megerősíteni.. Ha megfigyeled hogy mit csinál gyakran egy idő után fogsz találni ilyen dolgokat szerintem.. Én is csak azt írom ki magamból amit velem szoktak a lányok csinálni, hogy felkeltsék az érdeklődést.. A nagyon mély szemkontaktus hatásos, illetve ha a közelében ülsz akkor a hajdobálás még, ez inkább akkor ha előtte valahol.. Ha odamész beszélgetni az se rossz ötlet, kérdezd meg tőle honnan jött stb, és elég hamar elindul a beszélgetés ha kapcsol a srác..
2015. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod de elég félős csaj vagyok rengeteg negatív tapasztalattal így eléggé félek neki kezdeni de azért köszönöm a välaszod :)
2015. szept. 29. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
próbálj feltűnősködni a közelében, és felhívni magadra a figyelmét:) Egy mosoly, egy jófajta hajborzolás, egy nagyon mély erős szemezés, kíváncsiskodás iránta, vagy egy elismerés a srác felé csodákra képes.. Mondom velem is ezt csinálják a lányok, és hihetetlenül jó érzés:D Ha meg zavarba jössz előtte az sose nagy baj.. viszont a kezdeményezést próbáld rá hagyni, mert azt a srácok szeretik csinálni, legalábbis a legtöbben..
2015. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom hátha.. nagyon köszönöm a segítséget :)
2015. szept. 29. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Na ja, ezzel srácként nekem is problémám van.Végül egy tök hülye kérdéssel mentem oda a kiszemeltemhez, de ez mindegy.Szerintem ilyen esetben te is odamehetsz, mert amúgy elég kicsi a valószínűsége, hogy valami véletlen folytán elkezdtek beszélgetni
2015. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak mindig a haverjaival van meg óra után mindig olyan gyorsan elmegy :( igy nagyon nehéz lesz sajnos :(
2015. szept. 29. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:
még esetleg azt megpróbálhatod, hogy először egyik haverjával próbálsz megismerkedni, és úgy megismerni őt is, egyszerűbb, mert a többi srácnál nem leszel annyira zavarban, és később majd alakul minden
2015. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát megpróbálok először valahogy flörtölni vele..csak előbb nekem is be kell vennem vmi jó nagy adag önbizalom kapszulát :D
2015. szept. 29. 22:45
 9/11 pityesz93 válasza:
hmm, nem ajánlom a figyelem felkeltést ilyen formában. mint tudod 1. benyomás ami igazán számit,elsösorba deritsd ki a nevét , majd ha megvan keress rá facen infó gyüjtés céljábol, ott megtudod mi érdekli meg minden adatot, ne jelöld be szerintem... ha megvan keress közös pontot "legyen 1 közös témátok" h ha beszéltek akk felkelts a figyelmét.irj privátba ha gondolod :D
2015. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már tudom a nevét :D
2015. okt. 9. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!