Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éven aluliak hol ismerkedhe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éven aluliak hol ismerkedhetnek? Valamilyen oldal, alkalmazás?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.. ^^ 15/f


(Nem tudom láttad-e már, de minap láttam ezt: [link] és vannak rajta fiatalok is. :P)

2015. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
iskola,buli,játszótér?
2015. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Anotalk.hu
2015. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kint, emberek között, iskolában ismerkedsz? Fiatal vagy ahhoz szerintem, hogy társkeresőt kéne használnod. Ne a gép előtt akard 15/16 évesen megtalálni életed szerelmét. Nem hiszem, hogy ahol laksz vagy ahová suliba jársz nem tudsz ismerkedni.

Fel a fejjel inkább! Legyél nyitott a világ felé. És próbálj KINT! ismerkedni.

Sok szerencsét!

2015. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Élőben, például? Suliban, koncerten, edzésen, mittudomén mit csinálsz a szabadidődben.
2015. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
* facepalm * Halljátok,azért kérdezi,mert nem talált eddig a való életben,és ki szeretné terjeszteni a kört. Mellesleg itt is ott is lehet egyszerre keresni. Mi ez a retardáltság?
2015. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm, így van. Egyébként faluban lakom, párezer ember, az iskola városban van, de nem nagy, akivel lehet, jóban vagyok.

Azt mégsem lehet, hogy odamész minden második emberhez azzal hogy: "Szia! Leszel a haverom?".

2015. aug. 18. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!