Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem lenne fura, ha odamennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne fura, ha odamennék egy látásból ismert sráchoz?

Figyelt kérdés
Van egy srác, most 12-es, én 9, de tavaly is már ide jártam (nyelvi előkészítő). Pár hete kint voltunk, egy társasággal, de ittunk, és nem nagyon emlékszünk. A suliban a folyosón mindig néz, Facebook-on nem tudom bejelölni. Szerintetek, ha odamennék hozzá, mikor egyedül van, és megkérdezném, hogy hogy van, nem lenne fura? Vagy előbb "véletlen" menjek neki, majd kezdjek el köszöngetni, és majd csak az után? Előre is köszi! :)

2015. szept. 30. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell majmolni a romantikus filmeket, hogy kamuból nekimész... Nem egy fimben élsz... Mej oda hozzá nyugodtan köszönj neki és beszélgess el vele akár miről... Ha tetszel neki akkor tök mindegy miről beszélgetsz vele...
2015. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz, se fura, se semmi ilyen:D
2015. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ha nem tudod bejelölni facen, akkor a fiú okos, és titkosította a profilját az idegenek számára. De amúgy is furi lenne, ha nem is beszéltek, de bejelölöd, mert akkor a face-n sem beszélgetnének, és mindkettőtöknek kínos lenne. Inkább menj oda hozzá lazán, és kapcsolódj bele a beszélgetésbe. De ne kínosan, hogy odamész és nevetni kezdesz, mint a filmekben! Csak simán. De kereshetsz ürügyet is, mondjuk kérdezd meg tőle, hogy nem-e látta az egyik barátnődet? De tedd hozzá ,hogy oda kéne adnod neki valamit. És akkor már beszéltetek is. Mondjuk miután elmentél, és már nem lát, várj egy kicsit, és menj vissza, és köszönd meg, hogy segített. És már kezdhetsz is beszélgetni!

Egyébként ha mindig néz a folyosón, akkor amikor éppen nem vagy egyedül, állj úgy, hogy félprofilból lásson, majd amikor a barátnőd mond valami vicceset, akkor mosolyogva fordulj a fiú felé. Ha meglátja, hogy mosolyogva felé fordulsz, zavarba fog jönni, és akkor már biztos lehetsz benne, hogy téged néz, csakhogy ezt tudni fogja ő is. És akkor már bizis nem hagy szó nélkül! :D

2015. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem ismerek egy fiút se akihez ne lehetne odamenni beszélgetni
2015. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szólítsad le, veszteni valód nincs!
2015. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki!

Nem fog megenni!

2015. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat^^
2015. okt. 1. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, ha ismeretlenek jelölgetnek, azokat akkor is kinyomom, ha esetleg valahol egy folyosón már láttam. Ha nem jön ide, nincs visszaigazolás.


Ha kivered neki, akkor viszont jó leszel nála. :)

2015. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!