Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan kezdenétek neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezdenétek neten ismerkedni egy nem ismert lánnyal facebookon?

Figyelt kérdés
köszi a segítséget

2015. júl. 9. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
"Játszünk együtt a Minecraftal? :)"
2015. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Najólvan, ez már fáj Arkadashim xD


Amúgy meg.. ráírsz, hogy szia. Ha kérdezi, hogy ki vagy, elmondod hogy XY vagy és szeretnéd megismerni mert szimpatikusnak tűnik. Kb ennyi..szerintem :D

2015. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha van köözös ismerősötök könnyebb a helyzet :D amúgy én nem vagyok a netes ismerkedés híve, facen meg pláne
2015. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem az a gáz hogy a közös ismerős megkérdezte tőle fél éve hogy mit gondol rólam, és nem nagyon mondott semmit, ami szerintem rossz jel xd

De ha neked nincs vele közös ismerősöd, vagy ha van is még nem nagyon beszélt neki rólad, akkor simán facebookon ráírsz, aztán közbe majd "véletlen" kiderül, hogy van közös ismerősötök :D Igazából akármilyen szöveggel rá lehet írni, "Bocsi a zavarásért, de instagramon melyik zene szól a videódba, mert nagyon jó szám stb. stb. hol találtad" vagy ha kicsit tökösebb vagy akkor "Szia, nagyon szépnek találtalak a képeid alapján, lenne-e kedved megismerkedni?"

2015. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
"zia te zééééép lyáááány te annyira gyönyörűűű waaaaagyyy..."
2015. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# válaszoló jól mondta!XD
2015. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csak kezdj el kommentelni a képei alá valami ilyesmiket, és pár percen belül küldeni fogja a felkérést, hogy legyetek kapcsolatban:

"szia begyüsz naon"

"jo kep tecö"

"naon jo csaj v"

Amúgy meg talán valahogy úgy, hogy rá írsz valami ilyesmi szöveggel:

"Szia, nem ismerjük egymást, de nagyon szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni"

A lényeg, hogy szerintem facebookon igyekezz eleinte minél kevesebbet beszélgetni vele, hogy a személyes találkozókra több témátok maradjon, persze valamennyire kommunikáljatok, de ne túl személyesen, pl. az olyan dolgokat, mint hogy mik a kedvenc filmjeid, milyen könyveket szeretsz, milyen zenéket szeretsz, maradjon a személyes találkozóra.

2016. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A FACEBOOK NEM ISKMERKEDO OLDAL!
2016. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!