Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mi van? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van? Van egy srác az osztályban, aki rengetegszer emleget, mondja hogy jó adotságaim vannak (fenék stb. ) De az osztálytársamnak meg hagyja hogy simogassa, ölelgesse. Szerintetek most mi van? Normális válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 16:30
 1/5 anonim válasza:
Az osztálytárs lány?
2015. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha az osztálytárs lány, akkor nem tudom. Két dolog lehet:

-Féltékennyé akar tenni (azonban akkor nem rétem, miért "bókol")

-Csak hülyít, mert "dicsér", de közben elvan más lánnyal. De nem is nevezném bóknak, hogy "jó a segged", mert az csak azt jelenti, hogy jó csajnak tart. Bár ez sem biztos, ha a többi diák előtt mondja, mert akkor valószínűleg csak égetni akar.


Remélem segíthettem!

2015. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként fiú. Erre már én is gondoltam, de akkor miért akar velem lenni?
2015. szept. 30. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Sűrűn beszélsz vele,vagy nem annyira?

Mert lehet hogy csak azért van a másik osztálytársaddal,mert nincs más,akivel lehetne.

Próbálj meg sűrűbben beszélgetni vele,és ha tetszel neki,akkor a többi jön magától (Ha te is akarod)

Sok szerencsét! :)

2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy a másik lánynak is "jó adottságai" vannak, nem???
2015. okt. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!