Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy tetszem -e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem -e neki?

Figyelt kérdés

3an vagyunk legjobb baratok,en lany vagyok ,van meg egy lany baratnom,es egy fiu, mar lassan 2 eve osztalytarsak vagyunk,allandoan velunk van.

De par honapja feltunt hogy sokszor nez,mosolyog, vannak olyan pillanatok hogy melyen a szemembe nez,a nyari szunet utan az elso nap amikor meglatott mosolygott es az elso kerdese ez volt : a parfumod meg a regi?

semmit sem mond,nagyon jo baratok vagyunk de ugy erzem mintha tobbet akarna

Mit gondoltok?


2015. okt. 1. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
igen szeretne hozzád közeledni, csak te nem adsz neki visszajelzéseket a szándékodról
2015. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha a korodat megadnad konnyebb lenne a valaszadas.

Egyebkent probalj vele minel tobb idot tolteni (lehetoleg kettesben is), igy ha tetszetek egymasnak, lesz boven lehetosegetek tudatni ezt egymassal. Azonban ne nyomulj, ne hozd kinos helyzetekbe, es a testi erintkezest se ajanlom, hogy te kezdemenyezd, mivel ez nagyon rossz kepet alakithat ki rolad benne (bar elkoszoneskor egy puszi vagy oleles batorito lehet, foleg ha mas fiukkal nem vagy ilyen kozvetlen).

Demotivalo: fiatal, tapasztalatlan fiu letemre a lanybarataimon (a hangsuly a baraton van) szoktam ugymond 'gyakorolni' bokokat, enyhen perverz utalasokat, es baromi kellemetlen, ha felreertik.

17/F

2015. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

19 eves vagyok , o is

Soha nem szoktam megerinteni, o egyszer erintette meg a vallamat azota es azelott se soha, meg oleltem nyari szunet elott,de mintha nem akarta volna,

Megis allandoan figyel,kozel van hozzam a suliban ,es teljesen zavarba hoz ezzel ..

2015. okt. 3. 20:28
 4/5 anonim válasza:

Igy van ez rendjen akkor, valoszinu csak baratkent tekint rad, ha megsem, az majd idovel kiderul. Ugyes modszer a szemezgetest viszonozni, igy ha o is kinosnak erzi majd abbahagyja ;)

Mindenkepp kerdezd meg a barataid, ok milyennek latjak a helyzetet, kulso szemlelo ezt mindig jobban atlatja. (A szemkontaktus gyakori felvetele bar mindenkepp szimpatiara utal, a bizonyos harmadik szemlelo az aprobb gesztusokra is tud figyelni, amiket te esre sem veszel a kinos helyzetben.)

Elozo/17/F

2015. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. okt. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!