Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most tetszem neki? SÜRGŐS!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Most kerultem gimnaziumba, uj az osztaly. Eddig meg sosem tetszettem fiunak igy egy kicsit tanacstalan vagyok ilyen teren. Az uj osztalyban van egy nagyon helyes srac, akire mar az elso napon felfigyeltem a golyataborban.


Elkezdtunk kozelebb kerulni egymashoz, en meg szepen lassan beleszerettem. Eeszrevettem hogy az osztalybol mindenki rolunk sustorog amikor kettesben beszelgetunk. Mindig mondjak hogy ossze kene jonnunk. A fiu nagyon kedves velem, a tobbiek meg mindent megprobalnak azert hogy osszejojjunk. Penteken o meg masik ket fiu es en elindultunk haza mert egy darabig egy iranyba megyunk. A metro megallojaba a masik ket fiunak hirtelen eszebe jutott hogy tok masik iranyba kell menniuk 'boltba'. Rakerdeztem, hogy milyenbe, mire ok 'hat olyanba, ahol tudod sok mindent lehet venni'. Igy kettesben maradtunk. Majdnem beultunk kajaldaba, de edzesre kellett mennie.


Megkerdezte merre lakok, lehet hogy legkozelebb elkiser? Ez csak egy tortenet, meg sok ilyen van...


Segitsetek kerlek meg sosem tetszett ennyire senki, es meg sosem ereztem, hogy esetleg bejovok valakinek...


Egy tanacstalan 13 eves lany.



2015. szept. 27. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen,eleg valoszinu, hogy bejossz neki 14/F
2015. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi ezt a szupergyors valaszt! Peldaul olyan is volt, hogy egy sorba raktuk hatul a padokat, es csak mellette volt hely, igy oda ultem. Mindenkit elore ultetett a tanar, es o is pakolt.
2015. szept. 27. 22:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, hogy elore ulsz te is? Mire visszault, es az osszes tobbin edes kettesben ultunk a hatso sarokban. Vegig beszelgettunk, mindketten elkepesztoen jol ereztuk magunkat :)
2015. szept. 27. 22:14
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja es meg sosem volt baratom es nem is csokoloztam. A Topjoy kupakom ma azt adta, hogy CSOKOLOZZ AZ ESOBEN. Holnapra milyen idot mondanak? :D nem amugy tenyleg tanacstalan vagyok mert ez az elso ilyen velem es egyszeruen csodalatos erzes :) <3
2015. szept. 27. 22:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Csak 13 éves vagy és gimis?:0


Én mondjuk nem bízok a fiaimban ilyen téren.

Hallottam olyanról is hogy olyan volt a mese mint a tied, csak a végén összejöttek, jól meg khmm-olta és dobta, a csajnak meg se kép se hang. De a khmm rész ha nem is lett volna is nagy pofára esés az egész, mert összejöttek, 1-2-3 nap után szakítanak és utánna a lány lessz a röhely tárgya mert milyen bamba tehén volt hogy nem vette észre hogy megszpatták (átverték).

2015. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De aztán lehet az is hogy tényleg bejössz neki;)
2015. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6 osztalyos gimnazium :) es ide tenyleg azt kell hogy mondjam hogy vallasosabb es rendesebb fiuk jarnak mivel az orszag egyik elso iskolaja nem egy utcasarki... :) az a fiu is bibiat olvasott egyik nao es hittanra is jar ugyhogy nem hiszem hogy ilyet tenne...
2015. szept. 27. 22:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Azert koszonom hogy ennyien tamogatnak es tanacsokkal latnak el nagyon sokat segit es hasznos :)
2015. szept. 27. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaja okés. De most esett le.... ez a sztori 2.-osokkal volt.

13 évesen örül ha tudja mire való:D Szóval bejössz neki, csak nekem az a rész nem tetszett hogy sutyorogtak... Kérdezd majd meg tőle hogy tetszel e neki (habár egyértelmű).

2015. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Adelll ***** válasza:
Szerintem tuti bejössz neki :) de vigyazz. Osztalytarsal kezdeni kockázatos. Bár ez nem jelenti azt hogy nem működhet. Hajrá! :) 15/l
2015. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!