Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El szeretném mondani a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném mondani a lánynak, hogy többet is szeretnék tőle. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Már elég sokat beszélgettünk egymással. Volt olyan is, hogy megvártam és együtt mentünk fel az osztályterembe. Egyik nap nagyon különösen nézett rám. Nem csak mosolygás volt, hanem annál több...:) Többet is szeretnék tőle, mint csak beszélgetni.
2015. okt. 1. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy akarod
2015. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A billentyűzeted köszöni, hogy e miatt a 2 szó miatt koptattad. -_-
2015. okt. 1. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem semmi rossz indulat nem volt az #1 válaszában,mert ez tök hülye kérdés. Megfogod magad,odamész hozzá,és megmondod neki hogy "figyu már,ez meg ez van,te hogy gondolod,lehet valami?" ennyi.
2015. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerüen: Gyere duggyunk!
2015. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy először csak hívd el a városba valahova:)
2015. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Holnap úgy is péntek, én a kocsmába mennék inkább a haverokkal a helyedben.
2015. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Száva Géza Benjámin válasza:
Szerintem sokat beszélgess vele nevettesd meg és kedveskedj neki és ha szerelmes is beléd akkor legyen beléd mégjobban szerelmes és amikor eljön az idő hívd el valahová hogy fontos mondanivalód van (Már akkor sejti) és akkor mond el neki az érzelmeidet és akkor hátha menni fog :)
2015. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!