Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj? Nektek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Nektek is volt így?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal megpróbáltuk a szexet, (meg szűz vagyok) fel eve vagyunk együtt és már maskor is próbálkoztunk (ugy szoktuk hogy én vagyok felül) de valahogy nem megy egy nagyon pivit van bennt a farka es faj de nagyon és nem megy tovább mintha egy fal lenne bent:) de tényleg pedig felizgatott mi lehet a baj?

2015. okt. 2. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
XD.. Hát azt a falat hívják úgy hogy szűzhártya..:D Azt kell átszakítani, és azzal veszíted el a szüzességed:D
2015. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neked kéne fent lenni, úgy próbáljátok meg. És igen valószínűleg az lesz az. De ha veszel egy tükröt meg is nézheted, hogy az e, vagy megkérheted hogy mondja el mit lát.
2015. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
van benne egy szörnyecske ami nem engedi hogy betegye :)
2015. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!