Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szenvedek, mert hormonálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek, mert hormonálisan vonzódom valakihez mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiú, az évfolyamtársam. Nem is ismerem. nem sokat tudok róla, de egyszerűen vonzódom hozzá, de annyira hogy ez teljesen feszélyez. a tömegben is csak őt eresem a szememmel, és leáll a szívem amikor elmegy mellettem a folyósón, és akkor indul újra hogyha elmegy. Ha meg váltunk néha pár szót akkor olyan hihetetlen zavarban vagyok mintha nem is én lennék az hanem kívülről látnék egy másik lányt aki ott szerencsétlenkedik a pali előtt. Aki amugy nem helyes. És van egy barátom az osztályában és neki elmondtam a szitut és ő nem hisz nekem, mert azt mondja hogy nincs ember aki azt a srácot szeretni tudná. Mármint nem azért mert olyan csúf, hanem a személyisége miatt, amit én ugye nem ismerek. A kérdésem a következő: Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá állandóan, vagy ne kapjak szívinfarktust mikor meglátom?

2015. okt. 4. 15:29
 1/6 anonim válasza:
Beszélgess vele többet random témákról. Akkor lehet, hogy kiábrándulsz belőle. Ha meg nem, akkor meg a beszélgetés miatt esetleg még lehet is valami a dologból :D (és boldogan éltek, míg meg nem haltok) Egy próbát megér. :333 Sok sikert! ;)
2015. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen igen csak az a baj hogy olyan megközelíthetetlen. Mert nincs közös óránk és nincsenek közös barátaink
2015. okt. 4. 16:33
 3/6 anonim válasza:
Figyu, bármilyen nehéznek hangzik, annyira nem vészes: Ahogy meglátod szüntben odamész hozzá, és kérdezel tőle valamit. Pl.: Bocsi, megmondanád, hogy hány óra van? Mikor fognak becsöngetni? -megmondja, te meg valaszolsz: Jajj köszi, aranyos vagy...Most jut eszembe, még be sem mutatkoztam: XY Z vagyok (közben nyújtod a kezedet is és nagyban mosolyogsz, esetleg röhogcsélsz azon, hogy ilyen felnőttes és hivatalos módon viselkedsz....amim szerintem ő is fog mosolyogni)...ezután elköszönsz, és nagy valószínűséggel még aznap ismerősök lesztek facebookon . :D Onnan meg már sima ügy ;)...Aztán szünetekbe odamehetsz hozzá, megkérdezheted, hogy milyen órája volt\lesz...kapott-e valamiből jegyet, írtak-e vmiből....aztán beszélgethettek filmelről,zenéről, meg arrol ami csak érdekel...ezután mikor elmentek valahova a haverokkal pl. Moziba ..lérdezd meg nyugodtan, h nincs-e kedve jönni...innen meg már minden ki fog alakulni :D
2015. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:DDDD de ismerősök vagyunk facen, meg névről ismerjük egymást. És mindketten ismerjük egymást hírből, mert "menők" vagyunk úgymond, csak más klikkben vagyunk. talán még több remény lenne ha tényleg a nulláról kéne kezdeni.
2015. okt. 4. 17:31
 5/6 anonim válasza:
Akkor mikor egyedül van, menj oda és kezdj el nyomulni...ez a menőknek általában menni szokott ;) :') :P...
2015. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát figyelj... ebben a helyzetben az a baj, hogy mi fiúk, máshogy reagálunk dolgokra... én is népszerű vagyok és ha kíváncsi vagy valamire, nyugodtan kérdezz :D ;)
2015. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!