Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hozzátok már odament egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzátok már odament egy fiú az utcán ismerkedni vagy odamentetek ti valakihez, aki megtetszett? Ha igen, hogyan ment?

Figyelt kérdés
Ma nézelődtem és a "radaromat" próbáltam követni, nézni, h vajon ki a meleg...nem volt semmi, egészen addig míg egy helyes fiú elég nőiesen ment az út másik oldalán majd leült egy padra. Pillantásokkal figyeltem, majd át űlt egy másik padra, amin pont egyenesen felém fordult, utána elsétált elöttem oda-vissza és leült megint felém fordulva, majd mennem kellett:/ Szerintem próbálta felhívni a figyelmemet, vagy ilyesmi...de akkor miért nem jött oda hozzám? Vagy azt gondolta, h amiért ő a passzív(ennyi erőből én is lehetnék) ezért nekem "kell" udvarolni vagy szerintetek nem mert lépni?

2015. szept. 4. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feldobta a labdát, te meg nem csaptad le. Ennyi. :D
2015. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szeret ide-oda sétálni és kéretni magát :D. Szerintem a reakciódra volt kíváncsi és mivel nem csináltál semmit megszívtad.


18/F/Passzív

2015. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan egyet értek az előttem szólókkal. (Pacsi első)

Én egyszer ültem egy kávézóban. Ittam a cappucinom mikor egy álom pasi lehuppant mellém és megkérdezte, hogy hogyan telik a napom, miért vagyok egyedül és hogy nem zavar-e, de úgy gondolja nagyon kellemes társaság lehetek és szeretne maradni. Most leszünk együtt 3 éve :) 24/f/m

2015. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
90%
Egyszer rám kacsintottak,de hetero lévén nem igazán tudtam örülni neki...
2015. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Engem egy koncertől haza felé szólított le egy srác. Ittas volt, a farkát markolászta, és dícsérte a hátsóm. Elküldtem a fenébe.
2015. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

én egy nagyon helyes pasit többször láttam a buszon, eccer odamentem hozzá és megszólítottam

sajnos nem meleg, de jóba lettünk, ma is tartjuk a kapcsolatot

2015. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom a 4-6-oson ismerte meg az ex-barátját, akivel 2 évig tartott a kapcsolatuk. :)
2015. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de van egy meleg barátom, aki előtt egy párszor elment egy srác, miközben egy bár teraszán ültünk, és ő bizony utána ment, és, ha jól tudom még együtt vannak. Szóval szerintem neked is hasonlóképpen kellett volna cselekedned. Lehet gondolta, hogy, ha felfigyelsz rá, akkor majd odamész te, hisz ő próbálta felhívni magára a figyelmet. De te nem éltél a lehetőséggel...
2015. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!