Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fontos! Mit csináljak, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mit csináljak, ha egy olyan fiú akar szerelmet vallani aki nekem nem jön be?

Figyelt kérdés

Ma délután sétálni megyek egy az egyik osztálytársammal, akinek be jövök, de nekem ő nem. Lehet szerelmet fog vallani, meg minden. 8 éve vagyunk barátok, de én sosem éreztem többet barátságnál iránta. Fogalmam sincs, hogy fogadjam nem soká ezt az egészet, mivel ajándékot is vett..jó fej fiú és tényleg barátilag fontos nekem, de másképp nem tudok rá nézni. Nem akarom, hogy a barátságunknak emiatt vége legyen, pl hogy elrontjuk járással, vagy hogy megbántom.


Mit mondjak neki, ha bevallja hogy tetszek neki? Hogy reagáljak? Kérlek segítsetek, mert már csak pár órám van össze szedni magam..:(



2015. okt. 6. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barát akkor is barát ha beteszi. Ha nem talál magának sürgősen csajt, akkor vége a barátságnak. Az rendben van hogy te nem akarod eldobni a 8 évet,de a szükség az nagy úr.Arra gondolok hogy valószínűleg kívánja a tested, és csak 2 puszit, meg egy baráti ölelést kap, továbbá a közeledben kell lenni, mert beszélgetni is kell veled. Na az jól felb*ssz@ az agyát. Esetleg ha nem tud csajozni akkor ott marad neked jópofizni, és stíröl mikor mikor van lehetőség, majd várja a részeg pillanatokat De az már nem is barátság. Csak akkor létezik barátság ha egyik se tetszik a másiknak. Mond neki finoman hogy nem akarsz tőle semmit és kész,majd segítesz keresni neki valami p**ncit a tied helyett.(Ha meg akarod tartani a barátságot)
2015. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző mindent leírt :)

Megmondod neki finoman, hogy nem, majd támogatod, amíg talál mást, így nem kell rettegni a "részeg pillanatoktól".

2015. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!