Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondta hogy először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta hogy először barátságot akar, utána szerelmet?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerösömmel már vagy három éve kerülgetjük egymást. Személyesen még nem találkoztunk. A facebookon először én írtam rá, még anno, aztán múlt nyáron is. Most tavasszal viszont minden megváltozott, ő keresett, többször is, ha nem írtam vissza megkérdezte, hogy van-e valami baj. Egyszer arra terelte a beszélgetést, hogy milyen kapcsolatot szeretnék és lenne-e nálam esélye. Ez még nem is lenne gond, de már egy éve nem láttam semmi erőt és lehetőséget egy leendő kapcsolatban. Erre ő startolt... Többször is írta, hogy "szóljak ha 17 leszel", de igazán nem értem, hogy mit is szeretne már. Végül közölte (azóta nem beszéltünk), hogy elöszőr bartságot szeretne kialakítani, egy jó kapcsolatnak az az alapja. Szerintem a hamuból nem lesz parázs.

Lehet, hogy nagyon fejletlen voltam, vagy gyerekes, de fogalmam sincs hogy hogyan indithatnék el valamit, mert a fentebb írtak ellenére bármikor a nyakába ugranék.

16/L



2015. jún. 18. 20:17
 1/1 anonim válasza:
Amiket leírtál, abból látszódik, hogy mindketten érdeklődtök a másik iránt. Véleményem szerint lehet barátságból kapcsolat, sőt, abból lesznek a legerősebb kapcsolatok. Persze nem kell ezt a barátság dolgot a végtelenségig húzni, de nem is szabad egyből beleugrani egy kapcsolatba. Előbb meg kell ismerni egymást,komolyabb dolgokról is beszélni, nem csak arról, hogy mi a kedvenc színe, együtt nevetnetek, találkoznotok sokat, és utána eldől hogy merrefelé terelődik a kapcsolatotok.
2015. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!