Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok és szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy 21 éves fiúba. Nemsoká hat hónapja leszünk együtt de van egy kis gondd. A távolság. Megoldható valahogy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hat hónapja még egész jónak tűnt minden..már rendesen ismerem és mindent tudok róla.Ő egyben a legjobb barátom is és mindent tud rólam.Viszont köztünk áll a távolság..Nem lakik messze 50-60km de azért mégis...Félek mindentől..Mit gondolnak a szüleim(hisz fiatal vagyok ő pedig idős hozzám) igen igen az tény hogy nagyon érett vagyok a koromhoz képest de ez más..engem nagyon szigorúk a szüleim és hát ő pedig már nem függ a szüleitől.És a 20-as évek során már ugye nem csak egy tini-kapcsolatra van szügsége..Hogyan tudom ezt megoldani úgy hogy mindenkinek jó legyen? negatív és lekezelő kritikákat nem kérek köszönöm

2015. okt. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a távolság azért nem olyan sok, ha tényleg szeretitek egymást akkor ez nem fog közétek állni és más sem. Ha pedig. Amiatt meg ne aggódj hogy idősebb, ha téged szeret akkor rád van szüksége és ez fordítva is igaz :)
2015. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok annyira az a kulonbseg ha tisztel meg nem eroltet rad semmit. Es az a tavolsag semmi, mi 3000 kmre lakunk egymastol. Szoval ne aggodj, siman meglehet oldani. :) Hetvegente bortok talalkozni, meg az azert csak 2 ora oda vissza :)

18/L

2015. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
viszont az is baj hogy a szüleim szigorúsága miatt nem engednének el hozzá...
2015. okt. 7. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd elmegy o hozzad. Mutasd be a szuleidnek ha megkedvelik a problema megoldva :)

18/L

2015. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!