Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek két emberbe szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek két emberbe szerelmes? Hogy tudnék mégis dönteni?

Figyelt kérdés

Úgy hozta a sors, hogy most két fiatalember is versenybe szállt a kegyeimért és az egyik jobb, mint a másik. Őszintén nagyon nem tudok dönteni, mindkettőt kívánom, mindkettővel nagyon jókat tudok beszélgetni és az egyetlen előnye az egyiknek, hogy a szomszéd településen lakik, de egyébként mindig Pesten van, mert ott dolgozik és ott van lakása, míg a másik több, mint 2 óra zötykölődésre. Meg tudjuk oldani, hogy találkozzunk és nem szeretném, hogy ez legyen mérvadó.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. jan. 1. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy olyan hetet, hogy egyiküknek sem írsz. Amelyikükre többet fogsz gondolni, jobban fog hiányozni, akkor azt a fiút kellene választanod!
2015. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt fogod választani, amelyik jobban néz ki.
2015. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na de pont ez a baj, hogy egyformán is néznek ki, csak az egyik vörös, a másik szőke...
2015. jan. 1. 17:00
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Válaszd a vöröst:P
2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
miért?
2015. jan. 9. 02:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért a másikat? :) csak adtam egy tippet... Igazából csak te tudod melyiket tudod nélkülözni jobban. Te már döntöttél. A helyzet h mindegy Meikre adom a tippet én azért mondtam h vörös mert én a szőkékre bukom ;)
2015. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A szőke tegnap este "benyalta" magát. :)
2015. jan. 11. 23:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint szószerint?? XD akkor hajrá szöszi :D csak akkor ne hülyítsd a másikat így fair
2015. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk a szőke sráccal! :) Rájöttem, hogy vörit csak szántam volna, mert kicsit esetlennek tűnt én meg olyan vagyok, hogy óvjak-védjek mindenkit. Később egy csoport társam kiderült, hogy ismeri a vörit gyerek kora óta és nem kell féltenem, csak úgy adta elő magát, hogy sajnáljam... :D
2017. febr. 13. 01:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Nah ez a ciki :D
2017. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!